Daugavpilī 21. februārī varēs apgūt smalko prezentēšanas mākslu

Februāra noslēgumā, uzsākot pavasara semestri, Daugavpilī viesosies Sarunu skola LAMPA ar nodarbību “Uzmanību, gatavību, stāsti!” publiskās runas ekspertes Vandas Daukstes vadībā. Uz nodarbību, kurā ikvienam būs iespēja sagatavoties un apgūt efektīvākos paņēmienus cīņai ar publiskās runas radītajām bailēm, Daugavpils iedzīvotāji un viesi gaidīti 21. februārī plkst. 17.00 LIAA Daugavpils biznesa inkubatorā Viestura ielā 2. Dalība – bez maksas.

“Nodarbība būs aktīvas darbnīcas formātā,” par tās ideju stāsta Vanda Dauksta, Rīgas Ekonomikas augstskolas lektore, viena no “Riga Toastmasters” publiskās runas kluba dibinātājām un starptautiski godalgota publiskās runas teicēja. “Tās laikā aplūkosim sagatavošanos kā publiskās runas baiļu kliedētāju, kā arī izpildīsim vingrinājumus un iejutīsimies stāstnieka lomā. Visiem drosmīgajiem būs arī iespēja izmēģināt savu piču jeb prezentāciju un saņemt ieteikumus satura un tā pasniegšanas noslīpēšanai,” stāsta V. Dauksta, kas ikdienā konsultē uzņēmumus komunikācijas un prezentācijas prasmēs, kā arī aktīvi piedalās sociālajos projektos, piemēram, TEDxRiga un Pasaules latviešu jaunatnes seminārā 2×2, kur ar savu pieredzi dalās, trenējot runātājus, vadot nodarbības un organizējot pasākumus.

Ieeja nodarbībā brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī. Biļeti iespējams iegūt, reģistrējoties bit.ly/2G9MGGV. Nodarbība ilgs 2,5 stundas (17.00 – 19.30), ierašanās no plkst. 16.30. Nodarbība norisināsies latviešu valodā.

“Mēs ceram, ka Daugavpils un tās reģiona iedzīvotāji izmantos iespēju apmeklēt Sarunu skolas LAMPA nodarbību par publisko runu, jo uzstāšanās publikas priekšā ir daudzu cilvēku ikdienas izaicinājums. Šādu praktisku nodarbību apmeklēšana un aktīva līdzdalība dod iespēju pilnveidot ne tikai profesionālās prasmes, bet palīdz pārvarēt arī samulsumu, kas dažiem cilvēkiem traucē tiešajā komunikācijā ar citiem,” stāsta British Council pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Matesoviča.

Sarunu skolas LAMPA ietvaros šajā pavasara semestrī norisināsies astoņas praktiskas nodarbības dažādās Latvijas pilsētās. Sarunu skolas nodarbību mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā. Mācoties sarunāties cieņpilni, argumentēti, uzklausot vienam otru un pieņemot, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tas sakrīt ar mūsējo, ikviens interesents nodarbību laikā varēs gūt praktiskas iemaņas veiksmīgākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem. Sarunu skolu LAMPA atbalsta Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, British Council pārstāvniecība Latvijā un Valsts kultūrkapitāla fonds, nodarbību Daugavpilī – LIAA Daugavpils biznesa inkubators.

Papildu informācija: Ilze Samīte, Sarunu skolas LAMPA vadītāja; tālr.:  27733559