Bērnu slēpošanas skola Egļukalnā

Bērnu ziemas aktivitātēm nav jāaprobežojas tikai ar ragaviņu nobraucieniem. Arī slēpošana ir bērniem tīkama un veselīga nodarbe. Pretēji dažādiem aizspriedumainiem uzskatiem slēpot var mācīt jau no mazotnes, tā ir lieliska kombinācija – fiziskā aktivitāte un uzturēšanās svaigā gaisā.

Jau šajā nedēļas nogalē (9.februārī) kalnu slēpošanas bāzē „Egļukalns” darbu uzsāks iesācēju slēpošanas grupa „Vāverīte”. Pirmās slēpošanas iemaņas varēs apgūt bērni no 7 līdz 12 gadiem. Maziem censoņiem ziemas garumā būs iespēja apgūt gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas slēpošanā.

Nodarbības notiks katru sestdienu un svētdienu no 11.00 līdz 13.00, pa divām nodarbībām dienā.  Starp nodarbībām plānots 20 minūšu pārtraukums.  Visa kursa garumā notiks 20 nodarbības. Kursa cena ir 50,00 EUR.

Tiek plānots, ka bērnus uz nodarbībām atved vecāki, tomēr tiks piedāvāti arī transfera pakalpojumi.  Būs iespējams tikt no Daugavpils līdz Egļukalnam un atpakaļ ar mikroautobusu par papildus samaksu – 5,00 EUR dienā.

Ja bērnam nav sava inventāra, ir iespēja to iznomāt arī uz vietas. Inventāra noma uz 2 stundām  izmaksā 6,00 EUR. Par pacēlājiem papildus nav jāmaksā.

Apmācības notiks līdz 10. martam, pēc kursa beigām notiks paraugdemonstrējumi, sacensības, apbalvošana un diplomu izsniegšana. Pēc diploma saņemšanas skolēni var turpināt apmācības nākamā līmeņa grupā „Gudrā vāvere”, kura notiks jau nākamajā  sezonā.

Kalnu slēpošanas bāze Egļukalns atrodas Daugavpils novadā, Sventes pagastā, 20 minūšu brauciena attālumā no Daugavpils centra. Slēpošanas bāzei ir labiekārtotas  un apgaismotas slēpošanas nogāzes, trase, pa kuru vizinās ar riepām (snowtubing), bērnu kalniņš, inventāra noma, plaša un ērta autostāvvieta, piknika vietas ar mangāliem, kafejnīca, kur var atpūsties, sasildīties un ieturēt maltīti.

Vairāk informācijas un pieraksts pa tālruni +371 22034430