VARAM aicina SM nodrošināt Goda ģimenēm bezmaksas transportu Dziesmu un Deju svētkos

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina Satiksmes ministriju (SM) nodrošināt bezmaksas starppilsētu un reģionālo sabiedrisko transportu Goda (daudzbērnu) ģimenēm Dziesmu un Deju svētku noslēguma pasākumu laikā – 2018.gada 5. – 9. jūlijam.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts: “Latvijas simtgadē iniciatīvas “Goda ģimenes gads” ietvaros mēs esam raduši iespēju piešķirt brīvbiļetes daudzbērnu ģimenēm uz Dziesmusvētku koncertiem. Taču ne mazāk svarīgi ir sniegt atbalstu arī nokļūšanai uz pasākuma norisi. Tādēļ mēs aicinām Satiksmes ministriju un pašvaldības rūpēties un sniegt papildu atbalstu daudzbērnu ģimenēm, nodrošinot bezmaksas transportu uz Dziesmusvētku pasākumiem. Bērni ir Latvijas nākotne, kā arī ģimeniskas vērtības veido mūsu valsts sabiedrību. Dziesmusvētkos ikviens apmeklētājs gūst iespēju piedalīties latviskos dziesmu un deju pasākumos, turklāt daudzbērnu ģimenes varēs pavadīt laiku kopā esot tautiskās noskaņās.”

Goda ģimenēm jāpiesakās Dziesmu un Deju svētku pasākumos, uzrādot Goda ģimenes apliecību.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa, Tālr. 67026905, e-pasts: prese@varam.gov.lv , www.varam.gov.lv