Tūrisma nozares uzņēmējiem ir iespēja Daugavpilī tikties ar Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas pārstāvjiem

Šā gada 22. augustā, plkst. 11.00, Daugavpilī, viesnīcā “Park Hotel Latgola” (Ģimnāzijas ielā 46) semināru telpā, tūrisma nozares uzņēmēju pārstāvji tiek aicināti uz tikšanos ar Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) speciālistiem.

Tikšanās ar asociācijas biedriem, citiem nozares un pašvaldību pārstāvjiem reģionos, LVRA dod iespēju informēt par aktualitātēm nozarē, izmaiņām likumdošanā un citiem nozīmīgiem jautājumiem, kā arī  uzzināt par tendencēm reģionos un saprast labāk, ko ir nepieciešams darīt gan likumdošanas, gan mārketinga jomā.

LVRA pārstāvji informēs par aktualitātēm tūrisma un viesmīlības nozarē: tendences un statistikas rādītājiem, paveiktais PVN jomā, kases aparāti un kases sistēmas, “sharing economy” jeb apartamentu jautājums,  autortiesības, datu aizsardzība,  darba likumdošana, arhīva kārtošana u.c. jautājumi.

Tiks pārrunāts, kā veicināt darījumu tūrisma attīstību reģionā situācijā, kad sarūk konferenču un semināru skaits, t.sk. par iespējamo iesaisti  Latvijas Kongresu birojā.

Lūdzam savu dalību apstiprināt līdz 15.08.2018. šeit