SalesLabs atklāšana Rēzeknē

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) un Ziemeļlietuvas koledžas SalesLabs uzlabotajos studiju kursos izglītība satuvinās ar reālajām situācijām un praktiskajām iemaņām. Šajos studiju kursos pasniedzēja vērtējumu aritmētika sastāda tikai 70% no gala atzīmes. Atlikušos 30% no vērtējuma studentam piešķir uzņēmējs. Semestra sākumā katrs SalesLabs studiju kurss saņēma vismaz vienu vietējo uzņēmumu ar definētu problēmu, kurai studenti, pasniedzēja vadībā, meklēja praktiskus risinājumus.

19.decembrī RTA Inženieru fakultātē 105. auditorijā notiks semestra noslēguma pasākumus, kurā studenti prezentēs kursa laikā izstrādātos risinājumus vietējiem uzņēmumiem. 

Sadarbības uzņēmumi:

Z/S Lūsēni – ģimenes kokapstrādes uzņēmums

KUUP – kafijas ražošana un tirdzniecība

Art Studio – metāla konstrukciju ražošana pēc pasūtījuma

Latgales Šmakovka ­­– “Šmakovkas” muzejs, stiprā alkohola ražošana, tūrisms

Gravtex ­– dekoratīvie koka paneļi, 3D sienu paneļi, žogu paneļi

JSC Transmilis (LT) – kravu pārvadājumi, loģistika

JSC Krisginta (LT) ­– apģērbu veikals grūtniecēm

JSC Para  (LT) – e-komercijas konsultācijas

 

Pasākumā piedalās RTA pasniedzēji, studenti, Latgales reģiona uzņēmēji un projekta partneri no Ziemeļlietuvas Koledžas. Aicināti visi interesenti. Pasākums angļu un latviešu valodā.

PROGRAMMA

12:00 Dalībnieku reģistrācija

12:30 SalesLabs Autumn Session’18 pasākuma atklāšana

12:50 Studentu darbu prezentācijas

15:30 Diskusijas, studentu darbu novērtēšana

16:00 Pasākuma noslēgums

Sekojot strauji mainīgajiem apstākļiem mūsdienās, nepieciešama spēja ātri pielāgoties situācijai darba tirgū, ātri apgūt jaunas iemaņas un spēt pielietot savas iegūtās zināšanas praksē.

SalesLabs virza studijas tuvāk reālajai tirgus situācijai un jaunos speciālistus nodarbina jau studiju kursu ietvaros. Tā ir iespēja strādāt praktiski ar vietējo uzņēmēju biznesa problēmsituāciju risinājumiem. Dodam iespēju studentiem apgūt savas iemaņas praksē un reizē arī atbalstam  vietējos Latgales ražotājus.

Praktiskajām zināšanām vajag telpu!

Tāpēc īsi pirms Ziemassvētkiem Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija vērs vaļā Studiju inovāciju centru SalesLabs renovētajās telpas, Pils ielā 23A, Rēzeknē un tajās atradīsies:

  • RTA Pārtikas pārstrādes laboratorija ar gaļas, piena – siera, dārzeņu un vispārīgo produktu pārstrādei nepieciešamajām iekārtām. Te norisināsies pārtikas pārstrādēs studentu praktiskās nodarbības, apmācības, semināri  un konsultācijas ēdināšanas uzņēmumiem un pārtikas produktu ražotājiem.
  • Vietējās produkcijas veikals, kurā tiks piedāvāta vietējo mājražotāju, lauksaimnieku un amatnieku produkcija. Vēlamies šajā tirdzniecības vietā apvienot Latgales reģionā esošos unikālos produktus, lai šī vieta kalpo kā vizītkarte tam, cik apņēmīgi un radoši cilvēki dzīvo Latgalē un ražo izcilus produktus.
  • Studentu koprades telpa – vieta, kur studentiem būs iespēja tikties un grupās strādāt praktiski, īstenojot ne tikai SalesLabs studiju kursos izvirzītos uzdevumus. Tā būs studentu māja ar visām no tā izrietošajām aktivitātēm – vieta tematiskajiem pasākumiem, semināriem, apmācībām, tikšanās reizēm ar uzņēmējiem un nozaru ekspertiem.

Iedzīvināsim jaunās telpas ar mūziku par ko parūpēsies pasākuma īpašais viesis producents, mūziķis Rick Feds un DJ.

Degustēsim vietējos produktus un to kombinācijas jaunās garšās, kā arī varēs vērot šefpavāra meistarklases ēdienu pagatavošanā izmantojot vietējos produktus.

 

Aicinām studentus, vietējos ražotājus, lauksaimniekus un visus citus interesentus uz RTA Studiju inovāciju centra SalesLabs atklāšanu šī gada 19.decembrī  plkst. 18.00, Pils ielā 23A.

  Plašāka informācija: RTA projektu koordinators Māris Igavens, maris.igavens@gmail.com, 29235941