Rēzeknes novadā notika pirmais Inline hokeja turnīrs Latgalē

Rēzeknes novada Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolā 15. septembrī notika pirmais Rēzeknes novada Inline jeb Rollerhokeja turnīrs “3 pret 3”, kurā piedalījās piecas komandas: Rēzekne (Rēzekne), SKM (Rīga), Ritiņi (Rēzeknes novads), Rezgols (Rēzeknes novads) un viesi no Lietuvas komanda – Riedek.lt (Viļņa/Kauņa).

Kā pirmie uz hokeja laukuma kāpa Riedek.lt (Lietuva) un Ritiņi (Rēzeknes novads). Riedek.lt komandai no Viļņas tā bija pirmā pieredze oficiālajā Inline hokeja turnīrā, savukārt pieredzējušajai Ritiņu komandai saspēle ir pilnveidota gadiem gan uz ledus laukumiem ziemā, gan uz nesen atklātā Inline hokeja laukuma Makašānos. Šoreiz pieredze bija pārāka pār entuziasmu un Ritiņu komanda svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:0 .

Nākamā spēle norisinājās starp viesiem SKM (Rīga) un vietējiem Rezgols (Rēzeknes novads). Jāatzīst, ka cīņa bija visnotaļ sīva un spēle noslēdzās ar rezultātu 4 : 3 par labu SKM (Rīga).

Lielākā daļa spēļu aizritēja visnotaļ augstā tempā, jo katra no komandām vēlējās parādīt savu labāko sniegumu, kā arī iepriecināt skatītājus ar skaistiem vārtiem un emociju pilnām uzvarām. Tomēr vislabāko sniegumu parādīja trīs komandas: SKM (Rīga), Ritiņi (Rēzeknes novads) un Rēzeknes komanda, kuras attiecīgi ierindojās godalgotajās vietās.

Kopvērtējuma tabula:

1. vieta SKM (Rīga)
2. vieta Ritiņi (Rēzeknes novads)
3. vieta Rēzekne (Rēzekne)
4. vieta Rezgols (Rēzeknes novads)
5. vieta Riedek.lt (Lietuva)

Paldies par atbalstu Rēzeknes novada pašvaldībai, Latvijas Inline hokeja centram un L. Rancānes Makašānu Amatu vidusskolai.

Inline hokeja laukums Makašānos sniedz vienreizēju iespēju attīstīt interesantu un aizraujošu sporta veidu, kā arī veicināt sportisku dzīvesveidu kā lieliem, tā maziem! Jāpiebilst, ka arī vēsākās rudens dienās treniņi neizpaliek un skrituļslidotāji regulāri dodas uz Inline hokeja laukumu Makašānos, lai gūtu pozitīvas emocijas.

 

Inline hokeja turnīra organizators Edgars Jukna

Foto: Guntra Kuzmina – Jukna

DSC_0854 DSC_0859 DSC_0954 DSC_0970 DSC_1065 IMG_9225 DSC_0838 DSC_1077 DSC_1088 DSC_1104 DSC_1129 DSC_1147