Preiļu parkā uzbūvēta vasaras estrāde un atjaunoti divi tiltiņi

Preiļu parkā pagājušā gada rudenī tika uzsākta vasaras estrādes izbūve uz Ādama un Ievas saliņas un divu tiltiņu atjaunošana. Kā stāsta Preiļu novada domes Tehniskās daļas vadītājs Jānis Skutels, šobrīd darbi jau noslēgušies, notiek dokumentu sakārtošana. Darbus veica AS “Siguldas Būvmeistars”.

Preiļu iedzīvotāji un viesi var priecāties par balto koka tiltiņu pāri kanālam pie Mīlestības kalniņa un jaunuzbūvēto vasaras estrādi ar skatu laukumu uz Ievas un Ādama saliņas. Tāpat atjaunots pirms daudziem gadiem demontētais tilts līdz saliņai. Gan estrāde, gan tiltiņi ir būvēti no koka vienotā stilā un krāsoti gaišos toņos, atbilstoši to vēsturiskajam veidolam.

Teritorijas labiekārtošanu būvuzņēmējs veiks pavasarī labvēlīgos laikapstākļos. Tāpat pavasarī notiks arī objektu krāsošanas darbi.

Finansējums 115 000 eiro apmērā Preiļu parka saliņas un tiltu pārbūvei tika piešķirts kā mērķdotācija Preiļu novadam no valsts budžeta. Papildu nepieciešamos līdzekļus 7300 eiro apmērā piešķīra Preiļu novada dome.

Ilona Vilcāne, Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore