Latgales plānošanas reģions konkursa kārtībā aicina darbā JURISTU darbam projektā uz noteiktu laiku

Prasības pretendentiem:

• Augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
• Pieredze jurista/juriskonsulta amatā, publisko iepirkumu veikšanā;
• Latvijas un starptautisko normatīvo aktu, juridisko metožu, dokumentu aprites un noformēšanas kārtības pārzināšana;
• Teicamas latviešu valodas zināšanas;
• Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
• Labas sadarbības, saskarsmes un komunikācijas prasmes.

Jurista galvenie darba pienākumi:

  • Dokumentācijas sagatavošana un iepirkumu organizēšana projekta ietvaros;
  • Juridisko konsultāciju un atzinumu sniegšana projekta ieviešanas procesā;
  • Latgales plānošanas reģiona pārstāvēšana tiesas procesos un citās publiskās un privātās organizācijās;
  • Projekta dokumentu (t.sk. vēstuļu, pieteikumu, atzinumu u.c.) izstrāde, uzkrāšanas, saglabāšanas un to izmantošanas nodrošināšana;
  • Līgumu, vienošanās, nolikumu u.c. dokumentu projektu izstrādāšana;
  • Sadarboties ar projekta partneriem (t.s. konsultēt tos un sniegt norādījumus par projekta ieviešanas juridiskajiem jautājumiem, pārbaudīt iesniegtās atskaites, sniegt atzinumus par sadarbības partneru izstrādātajiem dokumentiem);

  • Piedāvājam darbu interesantā un dinamiskā vidē, zinošu un atsaucīgu kolēģu komandu.

CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā sūtīt līdz 2018. gada 17.septembrim uz e-pasta adresi: pastslpr.gov.lv;
vai iesniegt personīgi pēc adreses: Saules iela 15, Daugavpils, LV-5401.

Papildu informācija pa telefonu 65440862