Jauniešu centrs “ČETRI” aicina pieteikties jauniešus uz iedvesmas konferenci Rīgā

Jauniešu centrs “ČETRI” aicina pieteikties 7-12.klases jauniešus braukt kopā ar mums uz iedvesmas konferenci Rīgā! Brauciens un dalība konferencē BEZMAKSAS.
Pieteikšanās Jauniešu centrs 4 3., 4., un 5.oktobrī!
15. oktobrī biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija jau ceturto gadu rīko jauniešiem un izglītības iestāžu darbiniekiem uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci #UZDRĪKSTIESUZVARĒT.
Konference pulcēs 2500 dalībnieku no visas Latvijas, un tās laikā skolēniem būs iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā. Starpbrīžos paredzētas dažādas populāru mākslinieku performances.

Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš.

Šogad konferencē uzstāsies Aigars Nords, Lattelecom Rīgas Maratons; Marija Ručevska, TechChill; Krists Avots, Lattelecom, Alise Dīrika, Infogram; Gatis Mūrnieks, Kaspars Gorkšs, Latvijas Futbola federācija, Eva Juhņēviča, Dziesmu un deju svētki; Mūziķis Ozols, uzņēmums Silasveta no Maskavas, Latvijas labākais Skolēnu mācību uzņēmums 2017./2018. m.g. Safe & Stable.