Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā notiks Preiļu robotikas čempionāts

27. janvārī Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā notiks Preiļu robotikas čempionāts. Sacensību mērķis ir popularizēt robotiku Latgalē un Latvijā, popularizēt eksakto zinātņu lomu jauniešu mūsdienīgā izglītībā, piesaistīt jauniešus robotikas nodarbībām un nodibināt partnerattiecības starp iestādēm un pulciņiem, kas nodarbojas ar robotiku Latgalē un visā Latvijā.

Sacensības paredzētas vairākās disciplīnās – sumo, līnijsekošanā, folkreisā, Freestyle un VEX. Katrā disciplīnā varēs piedalīties gan Lego, gan brīvas konstrukcijas (elektronikas) robotu būvētāji. Sacensībās piedalīsies gan studenti, gan amatieri, gan iesācēji. Būs dalībnieki arī no Lietuvas.

Ja kādam ir interese, bet nav pieredzes un nav arī robota, tad var pieteikties uz sacensībām VEX disciplīnā. Visu nepieciešamo nodrošinās organizatori, t.sk. vērtīgas balvas!

Visa informācija par sacensībām, nolikumu, reģistrāciju, programmu, sacensību rezultātiem, sadarbības partneriem: www.pvg.edu.lv/?page_id=6677 vai ej.uz/PRC2018

Preiļu robotikas čempionāts tiek rīkots kā vienas dienas pasākums. Sacensību sākums – 2018. gada 27. janvārī plkst. 10.30, reģistrācija no plkst. 9.00.

Jautājumu gadījumā rakstīt juris.erts@preili.lv vai zvanīt t.29419475

Juris Erts, Preiļu novada domes IT centra vadītājs