Ilūkstē ziemas priekus ir iespējams baudīt jaunajā brīvdabas slidotavā

Kopš janvāra vidus Ilūkstē darbojas brīvdabas slidotava, atvērta darbdienās no plkst. 14.00 līdz 21.30 un brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 21.30.

     Slidotava ir aprīkota ar ūdens padeves, ledus izlīdzināšanas, apgaismes un apskaņošanas iekārtām. Ziemas baudītāji to var apmeklēt gan ar savām slidām, gan arī izmantot iespēju vienu stundu bez maksas paņemt lietošanā Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centra slidas(kontakti uzziņām pa tālr.: 65449002).

      Sporta centra administrācija aicina būt saprotošiem, ja reizēm slidotava būs slēgta, jo mainīgo laika apstākļu dēļ ledus kārta ir jāatjauno.

     Slidotava ir tapusi, pašvaldībai realizējot projektu „Family Valley” jeb „Ģimenes ieleja”  (Nr. LLI-228). Projektu „Ģimenes ieleja” Ilūkstes novada pašvaldība realizē sadarbībā ar partneri no Lietuvas – Kretingas rajona pašvaldības administrāciju. Tas tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam „Interreg V-A” ietvaros.

Saite uz Programmas mājaslapu – www.latlit.eu

Saite uz oficiālo ES mājaslapu – www.europa.eu

Informāciju sagatavoja: Madara Pavlovska, Ilūkstes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr.: 22465047; e-pasts: mpavlovska@inbox.lv