Atvērta reģistrācija informācijas dienai par jauno EK iniciatīvu Eiropas Universitātes

2018. gada 18. decembrī Briselē Eiropas Komisijas Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras ģenerāldirektorāts organizē informācijas dienu par jauno Erasmus+ programmas 2019. gada konkursa iniciatīvu “Eiropas Universitātes”.

Aktivitāti centralizēti administrē Eiropas Komisijas (EK) Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūra (EACEA). Pasākums paredzēts augstākās izglītības iestādēm, kas ieinteresētas iegūt informāciju par augstākās izglītības iestāžu iespējām pieteikt projektus šajā centralizētajā aktivitātē. Projektu var pieteikt jebkura augstākās izglītības iestāde,  kurai ir spēkā esoša Erasmus+ Augstākās izglītības harta un kas izveidota kādā no Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm vai citā programmas valstī.

Pasākumu atklās EK izglītības, kultūras, jaunatnes un sporta komisārs Tibors Navračičs (Tibor Navracsics). EK un EACEA izpildaģentūras pārstāvji informēs gan par iniciatīvas “Eiropas Universitātes” ilgtermiņa skatījumu, gan arī skars praktiskos aspektus projekta pieteikuma sagatavošanai. Paredzēta arī jautājumu un atbilžu sesija.

Dalībniekus aicinām reģistrēties tiešsaistē.

Ņemot vērā pastiprināto interesi, augstākās izglītības iestādes tiek aicinātas dalībai pasākumā pieteikt vienu pārstāvi no vienas organizācijas.

Paredzēta arī tiešsaistes straumēšana. Ja plānojat piedalīties tikai tiešsaistē, reģistrēšanās pasākumam nav nepieciešama. Tiešsaistes straumēšanas saite tiks publicēta trīs dienas pirms pasākuma.

Pasākuma darba kārtība, norises vieta un plašāka informācija EK mājaslapā.

Plašāka informācija par Eiropas Universitātēm VIAA un EK mājaslapā.