Aizvadīts Līvānu novada telpu futbola čempionāts

Aizvadīts Līvānu novada telpu futbola čempionāts, kurš sākās pagājušā gada 19. novembrī. Čempionātā piedalījās piecas komandas: NAMEJS, FK LīvMet, NEMO, PŠFK HEKTORS, LĪVĀNI. Komandas savā starpā izspēlēja divus apļus un Lieldienu ieskaņā izspēlēja pusfinālu un finālu.

Pamatturnīrā uzvarēja komanda NAMEJS, kura ar 18 punktiem atradās pirmajā vietā, otrajā vietā FK LīvMet komanda, bet trešajā NEMO. Abām komandām vienāds punktu skaits – 16. Savstarpējās spēlēs uzvarēja komanda FK LīvMet un vārtu attiecība (50-37 (+13)), Nemo (67-47 (+20)). Ceturtajā vietā ierindojās komanda FŠFK HEKTORS (Daugavpils) ar 8 punktiem. Komandai LĪVĀNI, kurā spēlēja mūsu jaunā maiņa, neizdevās uzvarēt nevienā spēlē.

Pusfinālā tikās komandas NAMEJS un PŠFK HEKTORS. Lai noskaidrotu uzvarētāju bija nepieciešams spēles pagarinājums un tajā veiksmīgāk nospēlēja NAMEJS, rezultāts 7:5. Otrajā pusfināla spēlē par pārsteigumu parūpējās komanda NEMO, kas uzvarēja pieredzējušo komandu FKLīvMet, rezultāts 11:2.

Pēc finālcīņām vietu sadalījums ir šāds: 1. vieta NAMEJS (8:6), 2. vieta NEMO, 3. vieta FK LīvMet (9:1), 4. vieta PŠFK HEKTORS.

Čempionāta gaitā tika veikta statistika, lai čempionāta noslēgumā apbalvotu labākos. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts vecmeistars Andris Vaikulis, par rezultatīvāko (vārti +piespēles) Vladislavs Ivanovs, par rezultatīvāko (gūtie vārti) Aleksandrs Golubevs, par rezultatīvāko (piespēles) Edgars Ērglis, labākais vārtsargs Genādijs Driksna, labākie uzbrucēji Imants Spūlis un Armands Kapustenoks, labākie aizsargi Aivis Romanovskis un Jevgēnijs Kirilovs.

Katru sabraukumu vēroja uzticīgi līdzjutēji. Organizatoru un skatītāju vārdā paldies zinošajiem un emocionālajiem līdzjutējiem. Vislielāko paldies ir pelnījis Jānis Bulmeisters, futbola kluba lokomotīve, kurš čempionātu menedžēja un Vladimirs Poļakovs, kurš profesionāli notiesāja visas čempionāta spēles. Spriežot pēc atsauksmēm, šāds čempionāta modelis ir sevi attaisnojis. Čempionāta noslēgumā uzvarētāji saņēma medaļas, stikla kausus, stikla balvas, bet čempioni – čempionu kreklus. Telpu sezona ir noslēgusies. Uz tikšanos āra futbola laukumos.

 Mārīte Vilcāne,

Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Kvartāls” vadītājas vietniece