Aicina piedalīties Latvijas simtgades spēlē un pārbaudīt savas zināšanas par Latviju!

PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS ir dāvana Latvijai 100 gadu svinībās, kas aicina Tevi piedalīties, pārbaudīt sevi, uzzināt ko jaunu, veicināt svētku sajūtu visa gada garumā. Turnīrs norisināsies visa gada garumā: Latgalē, Zemgalē, Vidzemē, Kurzemē un Rīgā. Dalība bez maksas.

PRĀTA SPĒLES ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku un kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni uzzināt daudz ko jaunu par Latviju. Piedalīties spēlē var jebkurš pilngadīgs interesents individuāli vai izveidojot komandu četru līdz sešu cilvēku sastāvā – svarīgi, lai komandā būtu vismaz viena pilngadīga persona. Lai pieteiktu savu dalību, jāaizpilda reģistrācijas anketa vietnē lv100.prataspeles.lv izvēloties attiecīgo pilsētu.

Spēles noteiktumi paredz iespēju pieteikties ikvienam interesentam, kurš vēlas pārbaudīt savas zināšanas par Latvijai aktuālām tēmām kā arī uzzināt daudz jauna par Latviju turklāt laimēt dažādas balvas. Katrā pilsētā tiks noskaidrotas 5 zinošākās komandas, kuras tiksies novada finālā ar sava novada citām labākajām komandām, lai tālāk lielajā finālā noskaidrotu Simtgades kausa ieguvēju. Dalība bez maksas

Erudīcijas spēli PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS organizē biedrība PRĀTA SPĒLES, kas ir lielākais erudīcijas spēļu organizators Latvijā kopš 2011. gada.