Aicina izzināt Bērzpils pagasta dabas vērtības

Balvu novada Bērzpils pagasta pārvalde un Dabas aizsardzības pārvalde aicina iepazīt dabas vērtības pagasta teritorijā un doties pārgājienā 19.maijā.

Izmantojiet izdevību pagasta svētku laikā izzināt Lubāna mitrāja dabas bagātības un vērot norises dabā Ičas upes palienē kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieku. Plānotais pārgājiena maršruta garums ~3,5 km.

  Pulcēšanās plkst.11:00 pie Bērzpils Saietu nama.

Aicinām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un izvēlēties iešanai dabā piemērotus apavus. Pēc pārgājiena Ičas upes krastā baudīsim Bērzpils pagasta svētku putru.

Pieteikšanās dalībai pārgājienā līdz 15.maijam, zvanot 27872031.

Interesentu zināšanai: No Balviem tiek organizēts autobuss uz Bērzpili, kas pēc pasākuma dalībniekus nogādās atpakaļ Balvos. Izbraukšana 19.maijā  plkst.10:00 no Balvu novada tūrisma informācijas centra (Brīvības iela 46, Balvi). Piesakieties, zvanot 29272948, ja vēlaties braukt ar autobusu un doties pārgājienā! Vietu skaits ierobežots!

Pārgājiens tiek organizēts  projekta “Iepazīsim, lai nosargātu!” ietvaros, to finansē Latvijas vides aizsardzības fonds un atbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.