2018.gada pēdējais uzsaukums uzņemšanai LIAA Daugavpils un Rēzeknes biznesa inkubatoros

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Daugavpils un Rēzeknes biznesa inkubatori izsludina 2018.gada pēdējo pieteikumu pieņemšanu uzņemšanai inkubācijā, kas noslēgsies šī gada 19. septembrī.

Šī gada 3. uzsaukumā Latgales jaunie un esošie uzņēmumi, kuriem ir gatavs biznesa modelis un kas nav vecāki par 3 gadiem, līdz 19. septembrim var pieteikties inkubācijai. Nākamā uzņemšana ir plānota tikai 2019.gada pavasarī.

Uzņēmēji, kas vēlas pretendēt uz inkubācijas atbalstu var saņemt grantu līdzfinansējumu komersantu darbības izmaksām, kā arī līdzfinansējumu pakalpojumiem 50% apmērā, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, prototipēšanai, testēšanai, mārketinga pakalpojumiem u.c.

Savukārt, pieteikšanās pirmsinkubācijai notiek nepārtraukti, un tajā var pieteikties arī fiziskas personas.

Vairāk informācijas par pieteikšanos www.liaa.gov.lv. Seko līdzi LIAA Daugavpils un Rēzeknes biznesa inkubatoru aktivitātēm arī Facebook.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatoru programmā, kuras ietvaros visā Latvijā ir izveidoti 14 reģionālie un viens radošo industriju inkubators Rīgā, uzņēmumi var saņemt valsts atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Daugavpils un Rēzeknes biznesa inkubatori