ZZ MEKLĒ LATVIJAS IEDVESMOJOŠĀKOS SKOLOTĀJUS!

Mēs ticam, ka ikvienam no mums ir skolotājs, kurš iedvesmo. Skolotājs, kurš ne vien māca zināšanas, bet kurš iedrošinājis tiekties uz izcilību, palīdzējis noticēt klases spēkam un aizvedis līdz lielām un mazām uzvarām ZZ Čempionātā. Skolotājs, kurš iedvesmo mūs kļūt par labākiem cilvēkiem!

ZZ aicina godalgot savu skolotāju – piesaki iedvesmojošākā titulam: www.skolotajsiedvesmo.lv/ !

 

Kā viens no nominētajiem Latgales labākajiem skolotājiem – Ilze Broka no Preiļiem, viņa, šobrīd, ir arī viens no reģiona balsošanas līderiem.

“Vai zini, kas ir Dancari? Tas ir tautas deju kolektīvs Preiļos, kuru vada Ilze Broka. Kopā ar viņu ir izdejoti vairāki tūkstoši deju soļu gan mēģinājumos, gan koncertos Latvijā, gan ārpus tās, jau 20 gadu garumā. Ilze ir kā otrā mamma, kas uzklausīs un palīdzēs, sapīs bizes un izgludinās kreklus, un vēl daudz ko vārdos neaprakstāmu. Viennozīmīgi varam teikt,ka Ilze ir tā,kura iedvesmo iet pretī kam jaunam un nezināmam. Dejot ir laime, bet šajā kolektīvā ir dubultlaime! Paldies Tev, Ilze, par šo vienreizējo iespēju būt Dancaros un dejot! Tavi lieli un mazi dancarīšī!” tā Ilzi Broku raksturojuši viņas pieteicēji.

Atbalstīsim Ilzi un pārējos Latgales skolotājus, kā arī piesakām savējos!!