Virzienā uz Aglonu norīkos papildu autobusus un vilcienu

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju nokļūt Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā un pēc svētkiem atpakaļ mājās, no 13. līdz 15.augustam tiks atklāti jauni papildu autobusu reisi un pagarināti vairāki esošie autobusu un vilcienu reisi,  informē Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāve Zane Plone.

Viņa norādīja, ka no 13. līdz 15.augustam tiks veiktas izmaiņas AS Nordeka apkalpotajā maršrutā Rīga-Preiļi, atsevišķus autobusu reisus pagarinot līdz Aglonai. Tāpat tiks pagarināti divi vilciena maršruta Rīga-Daugavpils reisi, lai 14.augustā iedzīvotājiem būtu iespēja tikt līdz Aglonai, bet pēc svētkiem, 15.augustā, atpakaļ uz Rīgu.

14. un 15.augustā AS Rēzeknes autobusu parks apkalpotajā maršrutā Rēzekne-Malta-Feimaņi tiks atklāti kopumā četri papildu reisi, kas tiks pagarināti līdz Aglonai. Abās dienās arī SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajā maršrutā Preiļi-Aglona-Grāveri tiks atklāti kopumā 18 jauni reisi, kas tiks izpildīti tikai līdz Aglonai vai no Aglonas virzienā uz Preiļiem.

Lai iedzīvotāji varētu no svētku norises vietas ērti tikt līdz stacijai, lai pagūtu uz vilcienu Rīga-Aglona, vai, tieši otrādi, braucot ar vilcienu no Rīgas, tikt līdz svētku norises vietai, vairāki maršruta Preiļi-Aglona-Grāveri autobusi tiks pieskaņoti vilciena kursēšanas grafikam.

Informāciju par precīziem autobusu un vilcienu izbraukšanas laikiem var skatīt ATD mājslapā atd.lv.