Turpinās Rēzeknes olimpiskā centra attīstība

31. maijā Rēzeknes pilsētas dome noslēdza līgumu ar SIA “Arčers” par Olimpiskā Centra Rēzekne Sporta arēnas būvdarbu veikšanu. Līgumā paredzēts, ka jau šogad tiks uzbūvēti Sporta arēnas pamati un apakšzemes komunikācijas. Šis būs Olimpiskā centra būvniecības noslēdzošais posms, kuru paredzēts pabeigt triju gadu laikā.

Jaunā sporta arēna sastāvēs no daudzfunkcionālās sporta zāles ar tribīnēm 727 skatītāju vietām un ledus arēnas ar tribīnēm 568 vietām. Papildus tam paredzēts sporta inventāra veikals, kā arī vingrošanas un trenažieru zāles.

Uz līguma parakstīšanu no uzņēmuma puses bija ieradies SIA “Arčers” valdes priekšsēdētājs Jānis Markulis un valdes locekle Maija Baltgalve.

“Būvniekiem 36 mēnešu laikā Rēzeknes Olimpiskajā centrā jāīsteno apjomīgs projekts – jāuzbūvē daudzfunkcionāla būve, kas būs pielāgojama vairāku sporta veidu norisei, kā arī ledus arēna.

Būves kopējā platība būs apmēram 10 000 kvadrātmetru. Šodien ar parakstu apliecinām arī to, ka pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā turpmākos 60 mēnešus būvnieks uzņemsies garantijas perioda saistības,” vienošanos komentēja SIA “Arčers” valdes priekšsēdētājs Jānis Markulis.

“Ceļš uz Olimpiskā centra Rēzekne noslēdzošās kārtas būvniecību bija ilgs un sarežģīts, taču tagad mēs esam starta posmā un jau šogad sāksies būvniecība. Olimpisko centru rēzeknieši gaidīja ļoti ilgi, taču šodien tiek parakstīts līgums un Rēzeknē taps objekts, kurš pilsētas sporta dzīvi pacels jau pavisam citā līmenī,” skaidroja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.