Lūznavas muižā notiks informatīvs pasākums par sociālo uzņēmējdarbību

8.augustā Lūznavas muižā notiks informatīvs pasākums par sociālo uzņēmējdarbību “Sociālā uzņēmējdarbība – tava iespēja panākumiem!”, kuru rīko Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Britu Padomi Latvijā un Lūznavas muižu. Pasākumā, iepriekš piesakoties, aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš grib uzzināt vairāk par sociālo uzņēmējdarbību un tās iespējām, iedvesmoties savu ideju īstenošanai.

Sociālā uzņēmējdarbība var būt interesants, inovatīvs un efektīvs rīks, kā radīt pozitīvas un paliekošas pārmaiņas un gūt panākumus, taču – kā to vislabāk izmantot? Kur meklēt padomu un atbalstu? Kā vislabāk savienot sociālos un uzņēmējdarbības mērķus? Kādi ir sociālās uzņēmējdarbības piemēri Latvijā un citur pasaulē?

 

Pasākuma programma:

15.00 Ievads un iepazīšanās

15.15 Sociālā uzņēmējdarbība – kas notiek Latvijā? (Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore)

– Kas ir sociālā uzņēmējdarbība?

– Sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanas un attīstības iespējas šobrīd (LM un ALTUM projektu konkurss, topošais sociālā uzņēmuma likums)

– Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā: labie piemēri dažādās jomās

15.45 Kafijas pauze

16.00 Sociālā uzņēmējdarbība Lielbritānijā, SALTO – YOUTH apmācību vizītē Bristolē: pieredzes stāsti un ko mēs no tā varam mācīties? (Iveta Balčūne, Lūznavas muižas pārvaldniece)

16.30 Interaktīva diskusija: sociālā uzņēmējdarbība – idejas un iespējas to realizēšanai

 

Pieteikties pasākumam var, rakstot uz Lūznavas muižas e-pastu muiza@luznava.lv. Plašāka informācija – Regita Zeiļa (27775952, regita@sua.lv) vai Iveta Balčūne (28661618, iveta.balcune@rezeknesnovads.lv).

Plašāk par sociālo uzņēmējdarbību: www.socialauznemejdarbiba.lv/

Plašāka informācija:

Iveta Balčūne

Lūznavas muižas pārvaldniece

28661618, iveta.balcune@rezeknesnovads.lv

luznavasmuiza.lv

facebook.com/luznavasmuiza