Daugavpils aicina pieteikt kandidātus Brīvprātīgo godināšanai „Gada brīvprātīgais 2017”

Lai veicinātu brīvprātīgā darba popularizēšanu sabiedrībā, Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa aicina iedzīvotājus, valsts un pašvaldības iestādes, biedrības un nodibinājumus līdz 1. decembrim izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus no 13 gadiem nominācijai „Gada brīvprātīgais 2017”. Brīvprātīgajam darbam jābūt veiktam 2017. gada laikā, un pateicības tiks pasniegtas par sistemātiski veiktu brīvprātīgo darbu, kā arī par ieguldījumiem pilsētas un tās iedzīvotāju labā.

Pasākuma mērķis – atzīmēt un apbalvot visaktīvākos un labākos brīvprātīgā darba veicējus, kas nesavtīgi ziedo savu laiku un enerģiju citu cilvēku un pilsētas labā, par to nesaņemot atalgojumu, motivējot un veicinot kopējo brīvprātīgo kustību pilsētā, darba atzīšanu un prestižu.

Piesakot apbalvošanai brīvprātīgā darba veicējus, ir jāiesniedz pieteikuma anketa, kuru var atrast pielikumā. Anketā jāmin, par kādiem nopelniem kandidāti ieteikti apbalvojumam, norādot brīvprātīgā darba veikšanas periodu, brīvprātīgā darba apjomu un kvalitāti, kā arī īsu rekomendāciju. Aizpildītās pieteikuma anketas nosūtīt uz e-pasta adresi jaunatne@daugavpils.lv. Papildus informācija, zvanot pa tālruni – 27028209 (Artjoms).

Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa 2017. gada laikā ir reģistrējusi 188 brīvprātīgos.

Brīvprātīgo godināšanas pasākums notiks 2017. gada 5. decembrī plkst. 18.00.

Informāciju sagatavoja: Jaunatnes nodaļa, 654 22304