Daugavpilieši atveduši pasaules čempiona titulu

Novembra sākumā Kiprā norisinājās Pasaules čempionāts fitnesā. Daugavpili pārstāvēja 5 Olega Burinska audzēkņi. Kurā visaugstākos rezultātus sasniedza Aļona Terzane, kas  izcīnīja pasaules čempiones titulu kategorijā “aerobika”.

13. novembrī Olegu Burinski un viņa audzēkņus uzņēma Daugavpils Domē, kur tās priekšsēdētājs Rihards Eigims pateicās jauniešiem par sasniegumiem, jo visiem pēc šīm sacensībām ir ar ko lepoties. R.Eigims ir gandarīts par to, ka pilsētā ir tik aktīvi, sportiski jaunieši, kuri ar savu entuziasmu spodrina pilsētas vārdu.

Olegs Burinskis ir priecīgs par audzēkņu panākumiem un cer, ka arī turpmāk šie panākumi neizpaliks. Jau nākamā gada sākumā sāksies nopietni treniņi, lai pienācīgi sagatavotos Eiropas čempionātam Vācijā 2018. gada jūnijā.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kā uzsvēra O.Burinskis, 2018.gadā daugavpilieši uzstādījuši visaugstākos mērķus un 23.jūnijā Vācijā plāno piedalīties Eiropas čempionātā.  .3.-4.novembrī  ASV- Pasaules čempionātā un Universe, kas nitiks no 30.jūnija līdz 1.jūlijam Singapurā.