Daugavpilī notika forums “Jaunieši ar invaliditāti darba tirgū – mīti un realitāte”.

11. decembrī Daugavpilī Labklājības ministrija sadarbībā ar Daugavpils Universitāti rīkoja forumu “Jaunieši ar invaliditāti darba tirgū – mīti un realitāte”.

Forumā runāja par jauniešu ar invaliditāti nodarbinātību, par to, kādu darbu var veikt jaunietis ar dzirdes traucējumiem, kā nodrošināt vides pieejamību jaunietim riteņkrēslā, vai vājredzīgs jaunietis var rakstīt uz datora. Ir tik daudz jautājumu, kas biedē darba devēju brīdī, kad tiek dota iespēja pieņemt darbā jaunieti ar invaliditāti. Cik daudzi no mūsu uzskatiem ir mīti? Un vai pastāv iespējas atrisināt pavisam objektīvos un reālos ierobežojumus, ko var radīt invaliditāte? Kāds uzņēmums var kļūt par darba devēju jaunietim ar īpašām vajadzībām? Uz šiem un citiem jautājumiem tika meklētas atbildes Daugavpils Universitātē, kur aicināja tikties topošos karjeras konsultantus, nevalstiskās organizācijas, uzņēmējus, nodarbinātības politikas veidotājus un citus interesentus.

Forums notika  11. decembrī, 14:00 -17:00, Daugavpils Universitātes 308. auditorijā, Daugavpilī, Vienības ielā 13.

Foruma darba kārtība: www.lm.gov.lv/upload/2017.12.11.daugavpils.pdf

Šis bija ceturtais forumu cikla augstskolās “Cilvēki ar invaliditāti sabiedrībā: KĀ nevis VAI” pasākums. Plašāka informācija par forumiem augstskolās: goo.gl/KmzfGe