Viļānu novada pašvaldība aicina darbā PROJEKTU VADĪTĀJU

Galvenie amata pienākumi:
• organizēt finanšu piesaisti novada attīstības projektiem, tai skaitā starptautiskiem;
• gatavot projektu pieteikumus un organizēt projektu ieviešanu;
• plānot un vadīt projekta finanšu izlietojumu;
• uzraudzīt projekta īstenošanas gaitu ieviešanas laikā;
• organizēt projekta aktivitātes;
• nodrošināt projektu publicitāti, izstrādāt un veikt prezentācijas;
• dokumentēt projektu rezultātus, gatavot pārskatus;
• sagatavot dokumentus un veikt dokumentu saskaņošanu institūcijās.

Prasības pretendentiem:
• augstākā izglītība, kas papildināta ar profesionālām zināšanām;
• vēlama izglītība un/ vai pieredze būvniecības (ēkas, ceļi) jomā, projektu vadībā;
• darba pieredze projektu sagatavošanā, koordinēšanā un vadībā;
• teicamas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas;
• labas rakstīšanas, komunikācijas un prezentācijas prasmes;
• augsta saskarsmes kultūra un sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību;
• prasme strādāt komandā, kārtot lietišķo dokumentāciju, plānot laiku, veikt uzdevumus noteiktā termiņā;
• datorprasmes: Microsoft programmatūra Word, Excel un PowerPoint vidē.

Piedāvājam:
• Sociālās garantijas
• Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu
• Stabilu atalgojumu

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas pretendentiem jāiesniedz līdz 21.01.2015. Viļānu novada pašvaldībā, Kultūras laukums 1A, Viļānos, kabinetā 2.7 vai sūtot uz e-pastu novads@vilani.lv. Tālrunis informācijai 27124944.