Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

ZOOM seminārs “Sociālo tīklu satura veidošana uzņēmējdarbības veicināšanai”

18. maijs plkst. 10:00 - 13:00

Latgales plānošanas reģions 2022. gada maijā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” (akronīms: UAP Latgale) ietvaros organizē 4 seminārus Latgales reģiona pašvaldību darbiniekiem, uzņēmējiem, to pārstāvjiem, topošajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem ar mērķi stiprināt pašvaldību kapacitāti uzņēmējdarbības veicināšanas jomā, kā arī sekmēt uzņēmumu operacionālo kapacitāti par uzņēmējdarbības aktuālajiem jautājumiem.

2022.gada 18.maijā notiks seminārs “Sociālo tīklu satura veidošana uzņēmējdarbības veicināšanai”
Seminārā apskatāmās tēmas:
– Sociālo tīklu dažādība un to pielietošana uzņēmējdarbībā;
– Uzņēmuma misijas, vīzijas un vērības, kā pamats komunikācijai, mērķa auditorijas noteikšana;
– Satura veidošana, fotogrāfiju rediģēšana, dažādi digitālie rīki satura veidošanai;
– Uzņēmuma tēla regulārie pasākumi, mārketinga komunikācijas plāns un budžets.

Praktisko semināru vada Dr. admin. Ieva Brence,
lektore ar vairāk kā 15 gadu pieredzi jaunuzņēmumu izglītošanā, digitālajā mārketingā un biznesa attīstības konsultācijā. Ieguvusi Dr. zinātnisko grādu vadībzinātnē un vairākkārt papildinājusi zināšanas gan Latvijā, gan ārvalstīs par jautājumiem, kas saistīti ar pedagoģiju, ilgtspējīgu attīstību un digitālo mārketingu.

Interesenti tiek aicināti pieteikties semināram, aizpildot reģistrēšanās anketu  ej.uz/UAP_seminari

Pieteikšanās anketā iespējams atzīmēt šo vienu, vai – pieteikties arī uz citiem LPR projekta UAP Latgale ietvaros organizētajiem semināriem:
– 19.05.2022. “Ilgtspēja – atbildīga biznesa izvēle” (no 10.00 līdz 13.00).

Seminārs notiks tiešsaistē Zoom platformā. Links uz konkrēto semināru tiks nosūtīts uz reģistrācijas formā norādīto e-pastu pēc pieteikuma saņemšanas. Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt lektora parakstītus apliecinājumus par dalību seminārā 3 h apjomā.

Papildus informācija par semināriem un to darba kārtība pieejama Latgales plānošanas reģiona mājas lapā ieej.lv/mNJZy kā arī projekta UAP Latgale Facebook kontā, kur tiks publicēta informācija par katru no semināriem: www.facebook.com/UAPLatgale

 

Seminārs tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.
Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!
#EEANorwayGrants
#EEANorwayGrantsLatvia

Papildus informācija:
uap.latgale@lpr.gov.lv
Tālr. +371 26467137
www.lpr.gov.lv

Detaļas

Datums:
18. maijs
Laiks:
10:00 - 13:00
Kategorijas: