Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

ZOOM seminārs “Ilgtspēja – atbildīga biznesa izvēle”

19. maijs plkst. 10:00 - 13:00

Latgales plānošanas reģions 2022. gada maijā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” (akronīms: UAP Latgale) ietvaros organizē 4 seminārus Latgales reģiona pašvaldību darbiniekiem, uzņēmējiem, to pārstāvjiem, topošajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem ar mērķi stiprināt pašvaldību kapacitāti uzņēmējdarbības veicināšanas jomā, kā arī sekmēt uzņēmumu operacionālo kapacitāti par uzņēmējdarbības aktuālajiem jautājumiem.

2022.gada 19.maijā notiks seminārs “Ilgtspēja – atbildīga biznesa izvēle”
Seminārā apskatāmās tēmas:
– Atbildīga biznesa definīcija;
– Uzņēmuma vērtības ilgtermiņa pieejā;
– Izejvielu izsekojamība;
– Atbildīga biznesa vēstnešu programma;
– Vides ietekme uzņēmuma attīstībā.

Praktisko semināru vada Dr.cand. oec.Ina Gudele,
lektore ar vairāk kā 25 gadu starptautisku pieredzi informācija tehnoloģiju attīstībā, pārzina pašvaldību darba specifiku, lasa lekcijas par tehnoloģiju izmantošanu uzņēmējdarbības attīstībā un ilgtspējīgu uzņēmējdarbību. Ir Latvijas Interneta asociācijas dibinātāja un valdes locekle.

Interesenti tiek aicināti pieteikties semināram, aizpildot reģistrēšanās anketu  ej.uz/UAP_seminari

Seminārs notiks tiešsaistē Zoom platformā. Links uz konkrēto semināru tiks nosūtīts uz reģistrācijas formā norādīto e-pastu pēc pieteikuma saņemšanas. Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt lektora parakstītus apliecinājumus par dalību seminārā 3 h apjomā.

Papildus informācija par semināriem un to darba kārtība pieejama Latgales plānošanas reģiona mājas lapā ieej.lv/mNJZy kā arī projekta UAP Latgale Facebook kontā, kur tiks publicēta informācija par katru no semināriem: www.facebook.com/UAPLatgale

 

Seminārs tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.
Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!
#EEANorwayGrants
#EEANorwayGrantsLatvia

Papildus informācija:
uap.latgale@lpr.gov.lv
Tālr. +371 26467137
www.lpr.gov.lv

Detaļas

Datums:
19. maijs
Laiks:
10:00 - 13:00
Kategorijas: