Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

VARAM aicina uz informatīvu semināru pašvaldībām

20. jūnijs, 2017 plkst. 09:30 - 17:00

Ņemot vērā uzņēmējdarbību un energoefektivitāti veicinošu projektu vērtēšanas pieredzi un izvērtējot radušās neskaidrības un jautājumus no pašvaldību puses, 2017.gada 20.jūnijā (otrdienā) Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) iecerējusi organizēt informatīvu semināru pašvaldībām par 3.3.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām” (turpmāk – SAM 3.3.1.), 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” (turpmāk – SAM 5.6.2.) un 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa „Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” (turpmāk – SAM 4.2.2.) projektiem. Seminārā paredzēts sniegt aktuālo informāciju par SAM 3.3.1. un SAM 5.6.2. īstenošanas nosacījumu grozījumiem, skaidrot prasības, kuras jāievēro projektu iesniegumu sagatavošanā, vērtēšanā un ieviešanā. Kā arī paredzēts uzklausīt pašvaldības pieredzi šo SAM projektu plānošanā un īstenošanā.

 

Semināra noslēgumā aptuveni divu stundu garumā paredzētas individuālas konsultācijas par projektiem idejas, iesnieguma, vērtēšanas līmenī. Tāpēc lūgums visiem, kuriem ir vēlme piedalīties seminārā, sagatavot jautājumus, uz semināru paņemt līdzi projekta materiālus (kartes, dokumentāciju) konsultācijai ar VARAM un CFLA speciālistiem.

 

Seminārā aicināti piedalīties projektu sagatavotāji, vērtētāji, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras u.c. iesaistīto institūciju pārstāvji.

 

Seminārā ir ierobežots vietu skaits (ap 70), tāpēc aicinām savlaicīgi tam pieteikties, līdz piektdienai, 09.06.2017. (ieskaitot), aizpildot reģistrācijas anketu šajā vietnē: goo.gl/forms/mITFQQcnAaZfLQFr1

 

Semināru būs iespēja vērot arī VARAM tīmekļa vietnē www.varam.gov.lv/lat/video_tiesraide/

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam griezties pie VARAM Reģionālās politikas departamenta Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecākā eksperta Aksela Ruperta (Aksels.Ruperts@varam.gov.lv, tālr.: 66016727)

 

Pielikumā – 20.jūnija semināra darba kārtības projekts. Precizētā darba kārtība tiks nosūtīta pirms semināra.

 

Detaļas

Datums:
20. jūnijs, 2017
Laiks:
09:30 - 17:00
Kategorijas: