Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

V starptautiskais tautas deju festivāls “Eima, eima”

No 28.-30.jūnijam Ziemeļlatgalē — Balvu, Viļakas un Baltinavas novados notiks V Starptautiskais tautu deju festivāls „Eima, eima!”, kurā piedalīsies divdesmit jauniešu, vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi no Latvijas, Igaunijas un Krievijas. V Starptautiskā tautu deju festivāla “Eima, eima!” atklāšana notiks 28.jūnijā 19:00 Viļakas novada Borisovā, Vecdārza estrādē ar koncertu «Saejam dancotāji nu malu maliņām».

29. jūnijā 14:00 festivāla dalībnieku — vieskolektīvu izbraukuma koncerts “Ceļojam un dejojam!” Balvu novada Vīksnā.

Festivāla «Eima, eima!» lielkoncerts „Līgosim Pēterdienu!” norisināsiesBalvos, Balvu pilsētas estrādē 29.jūnijā 18:00, pirms tam — 17:30 festivāla dalībnieku svētku gājiens no Balvu Mākslas skolas līdz estrādei. Koncertā Balvos piedalīsies pūtēju orķestris “Balvi”, Baltinavas, Rugāju, Viļakas, Balvu novada pieci jauniešu, seši vidējās paaudzes un divi senioru deju kolektīvi, senioru deju kolektīvs „Ziemeļblāzma” no Rīgas, Tautas deju ansamblis „Līksme” no Daugavpils, Gulbenes 2.vidusskolas jauniešu deju kolektīvs, Litenes pagasta tautas nama jauniešu deju kolektīvs “Litenietis” un trīs vieskolektīvi — deju kopa «Rappivoo» no Igaunijas, Pleskavas pilsētas ģimeņu deju kopa «Zavaļinka» un deju kopa «Aiša» no Krievijas. Festivāla lielkoncertā „Līgosim Pēterdienu!” redzēsim vienotu uzvedumu ar 13 dejām. Lielkoncertu vadīs Anda Sergejeva un Aldis Dauksts, mākslinieciskais vadītājs Agris Veismanis, režisore Ilga Oplucāne.

Pēc koncerta — Pēterdienas zaļumballe, kurā muzicēs «Dvinskas muzikanti». Ieejas maksa uz balli 4 EUR, festivāla dalībniekiem – bez maksas.

Festivāla “Eima, eima!” noslēguma koncerts notiks 30.jūnijā 13:00 Baltinavas parka estrādē.

Festivāla mākslinieciskais vadītājs — Agris Veismanis. Koncertu režisori: Ineta Lindenberga, Ligita Kacēna, Ilga Oplucāne, Irēna Kaša.

Festivālu organizē un atbalsta: Balvu, Viļakas un Baltinavas novadu pašvaldības, Latgales reģiona attīstības aģentūra, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas valsts meži, Balvu kultūras un atpūtas centrs

Detaļas

Sākums:
28. jūnijs, 2019
Beigas:
30. jūnijs, 2019
Kategorijas:
, , , ,