Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Talantīgie jaunieši aicināti dalībai pasākumā “KVARTIRNIK”

Aicinām dalībai siltajā mūzikas un dzejas vakarā “KVARTIRNIK”, kas norisināsies 14. februārī pulkst. 20.00 “Artilērijas pagrabos”.

Jebkurš varēs parādīt sevi un izpausties jebkurā mākslas nozarē, žanrā un stilā, piemēram, stāstīt dzejoļus, veidot teātri, spēlēt mūziku. Jau trešo gadu pasākuma formāts nemainās. Atklātais mikrofons  gaidīs mūsu pilsētas talantīgos jauniešus un viesus. Nav iepriekšējas reģistrācijas un valodas ierobežojumu. Kļūt par dalībnieku var jebkurš, ieeja ir brīva.

Katru pasākuma stundu ar skatītāju balsojuma palīdzību mēs izvēlēsimies vislabākos un talantīgākos dalībniekus. Pateicoties sponsoru atbalstam, mūsu dalībnieki saņems foršas dāvaniņas.

Pasākumu organizē iniciatīvā grupa “LEDOKOL”. Tas ir nekomerciāls un nav finansēts ar projektu resursiem un politiskām apvienībām.

Pasākumu atbalsta: Daugavpils teātris, Marka Rotko Mākslas centrs, kafejnīca “Imbir”, Jāņa Rozes grāmatnīca, kafejnīca “LUNA*”, “GIFTME”, “Escape Room”, “Doordom”, Daugavpils tūrisma un informācijas centrs , Šmakovkas muzejs, “One more club”.

Detaļas

Datums:
14. februāris
Laiks:
20:00
Kategorijas:
, , , ,