Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Svinot valsts svētkus, uz “Jorika” skatuves trīs izrādes latviešu valodā

20. novembris, 2019 plkst. 19:00

Uz Rēzeknes teātra “Joriks” skatuves, svinot Latvijas valsts svētkus, no 11. līdz 20. novembrim trīs izrādes latviešu valodā – A. Volodins “No mīļotajiem nešķirieties”, V. Šekpsīrs “Otello” un pirmizrāde Ingmars Bergmans “Rudens sonāte”.

Atzīmējot Latvijas valsts svētkus, teātra skatītājiem piedāvājam trīs izrādes latviešu valodā.

20.novembrī plkst. 19.00 pirmizrāde Ingmars Bergmans “Rudens sonāte”, skaņdarbs četratā.

Ciema mācītāja sieva Eva uzaicina savu māti Šarloti ciemos. Viņas nav tikušās septiņus gadus. Māte ir pasaulslavena pianiste, meita divu grāmatu autore un mūzikas pasniedzēja. Šarlote ir tikko zaudējusi savu mīļoto vīru. Eva savu dzīvi ir izvēlējusies ziedot rūpēm par savu slimo māsu Helēnu. Eva nekad nav izjutusi mātes mīlestību un iespējams pat vaino Šarloti sava tēva nāvē, ka viņa nemīl savu vīru Viktoru un nespēj samierināties ar sava dēla nāvi, kurš miris traģiskā negadījumā četru gadu vecumā, tā arī nesastopot savu vecomammu. Šarlote, nespējīga atzīt savas kļūdas, gatava atpirkties un vienlaicīgi dziļi vientuļa personība, kuras vienīgā, patiesā aizraušanās ir mūzika, vienīgi caur to viņa ir spējīga nodot savu pasaules izjūtu.

Režisors un scenogrāfs: Mārtiņš Eihe

Lomās: Sandija Dovgāne, Esmeralda Ermale, Māris Skrodis un Kārlis Tols.

Ieteicamais vecums: 16+.

Biļetes var iegādāties Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nama kasē (Atbrīvošanas alejā 97), “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv. Lai pieteiktu bērnu un skolēnu grupas izrādes apmeklējumiem, zvaniet pa tālruni 64622182. Iespējams vienoties par datumu un grupu atlaidēm. Papildus informācija: www.teatrisjoriks.lv.

E-pasts: teatris.jorik@gmail.com

Informāciju sagatavoja: Rēzeknes teātra “JORIKS” reklāmas speciāliste Elīna Zujāne, t.26589432

Detaļas

Datums:
20. novembris, 2019
Laiks:
19:00
Kategorijas:
, , ,