Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Starptautiskā tiešsaistes konference “Sabiedrības līdzdalība pašvaldību plānošanā: Latvijas prakses izvērtējums un pasaules tendences”

27. novembris, 2020 plkst. 10:00 - 17:00

Domnīca PROVIDUS un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija Jūs ielūdz piedalīties starptautiskā tiešsaistes konferencē “Sabiedrības līdzdalība pašvaldību plānošanā: Latvijas prakses izvērtējums un pasaules tendences”, kas notiks šī gada 27.novembrī no plkst. 10:00 – 16:45.

Konference pulcinās kopā pašvaldību attīstības plānotājus, nozares lietpratējus un sabiedriskos aktīvistus, kopīgās diskusijās meklējot veidus, kā uzlabot sabiedrības iesaisti pašvaldību plānošanā. Konferences ietvaros būs iespēja ne vien iepazīties ar Domnīca PROVIDUS galvenajiem secinājumiem no 2020.gadā veiktā pētījuma ”Sabiedrības līdzdalība pašvaldību attīstības plānošanas dokumentu izstrādē: Latvijas pašvaldību prakses izvērtējums“ un vairāku Latvijas pašvaldību pieredzes stāstiem par galvenajām mācībām sabiedrības līdzdalības nodrošināšanā, bet arī vairākiem novatoriskiem ārvalstu piemēriem. Konferences noslēdzošajā daļā tiks apspriesti risinājumi, ko iedzīvotāju iesaistes kvalitatīvā uzlabošanā var darīt ne vien pašvaldības, bet paši iedzīvotāji kā mazu kopienu, tā valstspilsētas līmenī.

Konference notiks tiešsaistē, lai dalībnieki saņemtu saiti uz tās norisi, aicinām pieteikt savu dalību līdz šī gada 21.novembrim, reģistrējoties šeit: ej.uz/sabiedribas-lidzdaliba

Konferences programma: šeit

Konferenci rīko Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS ar Vācijas Ārlietu ministrijas atbalstu projekta “Iesaistošas pašvaldības: veicinot labākās iedzīvotāju iesaistes prakses” ietvaros un Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu (Pasākums tiek līdzfinansēts no INTERREG Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. gadam projekta Nr. CB627 “Coast4us” / “Piekraste mums” ietvaros).

Detaļas

Datums:
27. novembris, 2020
Laiks:
10:00 - 17:00
Kategorijas:
,