Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Seminārs pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistiem un mājaslapu administratoriem

22. februāris plkst. 11:00 - 15:30

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas pašvaldību savienību š.g. 22.februārī pl.: 11:00 rīko semināru pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistiem, mājaslapu administratoriem, kā arī citiem interesentiem “Sabiedrisko attiecību nozīme pašvaldību pozitīvā tēla veidošanā”.

Seminārā klātesošie tiks informēti par Latgales pašvaldību mājaslapu, facebook un twitter kontu LPR monitoringa rezultātiem, kā arī informācijas apmaiņu Latgalē, tās lomu pašvaldības pozitīvā tēla un atpazīstamības veidošanā. Tipiskākajām kļūdām preses relīžu rakstīšanā un mājaslapu uzturēšanā. Semināra noslēgumā paredzēta pozitīvo piemēru demonstrēšana un diskusija par komunikācijas u.c. aktuālajiem jautājumiem.

Semināru vadīs Latgales plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciālists Oskars Zuģickis, “Latvijas Radio” Latgales studijas vadītāja Renāte Lazdiņa un Latvijas Pašvaldību savienības Komunikācijas nodaļas vadītāja, padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Jana Bunkus.

Interesentus aicinām pieteikties semināram līdz 20.februārim uz e-pastu: oskars.zugickis@lpr.gov.lv iesūtot interesenta vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju un kontaktinformāciju.

Sīkāka informācija: Oskars Zuģickis, tālr.: 65423801

Detaļas

Datums:
22. februāris
Laiks:
11:00 - 15:30
Kategorijas: