Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Seminārs Daugavpilī par valsts atbalsta programmu atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās

7. jūlijs plkst. 18:30 - 20:00

2022. gada martā VARAM izstrādāja atbalsta programmu atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās. Programma izstrādāta, lai atvieglotu fosilā kurināmā iekārtu nomaiņu mājsaimniecībās pret ar atjaunojamiem energoresursiem darbināmām iekārtām un atvieglotu pāreju uz enerģijas ražošanu no vēja un saules resursiem.

Programma izstrādāta, lai atvieglotu fosilā kurināmā iekārtu nomaiņu mājsaimniecībās pret ar atjaunojamiem energoresursiem darbināmām iekārtām un atvieglotu pāreju uz enerģijas ražošanu no vēja un saules resursiem.

Lai ikviens varētu saņemt informāciju par par finansēšanas iespējām pārejai uz atjaunojamiem resursiem apkures iekārtu un saules paneļu uzstādīšanai, nākamajā ceturtdienā, 7. jūlijā, no plkst. 18.30 līdz 20.00 Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē norisināsies seminārs “Atbalsta programma atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās”.

Viens no programmas autoriem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Gatis Zamurs atbildēs uz sekojošiem jautājumiem:

  • Kāds ir atbalsta programmas mērķis?
  • Kurš var saņemt finansējumu?
  • Kādām iekārtām iespējams saņemt finansējumu?
  • Kā notiek pieteikšanās konkursam un naudas atgūšanas process?
  • Citi jautājumi, kas radīsies semināra gaitā.

Seminārā tiek aicinātas visas privātpersonas, tāpat kā pašvaldību pārstāvji, vietējo mediju pārstāvji un citas personas, kurām ši informācija ir noderīga.

Dalība seminārā bezmaksas. Dalībnieku skaits nav ierobežots.

Papildu informācija:

Gatis Zamurs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas

parlamentārais sekretārs

Tālr. 26611663

e-pasts: gatis.zamurs@varam.gov.lv

Detaļas

Datums:
7. jūlijs
Laiks:
18:30 - 20:00
Kategorijas: