Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Seminārs “Mācību semināri Latgales reģiona kultūras darbiniekiem”

Daugavpils novada kultūras centrā ”Vārpa” Dobeles ielā  30, Daugavpilī  Valsts Kultūrkapitāla fonda Latgales kultūras programmas  projekta “Mācību semināri Latgales reģiona kultūras darbiniekiem” ietvaros 2019.gada 4.decembrī plkst 10.00- 15.00 notiks  mācību seminārs amatniekiem, mājražotājiem, citiem interesentiem ”Saimnieciskās darbības uzsākšana”.

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar individuālo komersantu un pašnodarbināto personu grāmatvedības uzskaites īpatnībām, par iedzīvotāju ienākuma nodokļa aprēķināšanu no saimnieciskās darbības, par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām, par mikrouzņēmuma nodokļa uzskaites kārtību, kā arī par darba apmaksas uzskaites veidiem (autoratlīdzības līgums, uzņēmuma līgums, darba līgums). Lektore iepazīstinās ar pamatlīdzekļu uzskaites veidiem, ar saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaites veikšanu u.c. jautājumiem.

Uz semināru aicināti amatnieki, mājražotāji, citi interesenti, kas vēlas uzsākt savu saimniecisko darbību, kā arī tie, kuri jau to dara, bet ir nepieciešamība papildināt zināšanas.

 Pēc lekcijas nepieciešamības gadījumā notiks individuālās konsultācijas.

Seminārs ir bezmaksas, bet vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta (terezija.ubele@dnkp.lv, tālr. 654 35512, 28379611).

 

 

 

Detaļas

Datums:
4. decembris, 2019
Laiks:
10:00 - 15:00
Kategorijas:
, , , , ,