Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Rīgas ielas svētki Daugavpilī

18. septembris, 2021 plkst. 20:00 - 23:00

Šī gada 18.septembrī no plkst. 20.00 Daugavpilī, atklājot X Mūzikas un mākslas festivālu „Daugavpils ReStArt”, notiks ikgadējie Rīgas ielas svētki.

Šoreiz svētku pamattēma būs #iebrauc Daugavpilī!, tādējādi cenšoties vēl vairāk atklāt un izprast mūsu pilsētas multinacionālo vidi un daudzveidīgās kultūras izpausmes formas. Kā norāda svētku režisors Māris Susejs: „Pilsētas daudzveidību mēs pieņemam un akceptējam kā vērtību kanonu, kas ir nemainīgs, bet tomēr zemapziņā apzināmies, ka nemainīgu vērtību nav. Svētkos mēs aicināsim saprast, izjust un izmērīt mainīgo pilsētas pulsu un sirds ritmu.”

Svētku laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja izbaudīt sajūtu pastaigu Rīgas ielas garumā un ar vizuālās mākslas, mūzikas un dejas starpniecību tvert ikdienā netveramo mirkļu burvību. „Pilsēta elpo, pilsēta mainās, ietekmējot tās rokrakstu un gaumi. #iebrauc Daugavpilī, mainīgo sajūtu pilī!”, tā aicina M. Susejs.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Svētku laikā aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Papildu informācija:
www.daugavpils.lv/kultura/
www.facebook.com/DaugavpilsKultura

Informācija:
Daugavpils pilsētas dome

Detaļas

Datums:
18. septembris, 2021
Laiks:
20:00 - 23:00
Kategorijas:
,