Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Ralfs Eilands & Latvijas Radio Bigbends “Cits Pauls”

6. aprīlis, 2019 plkst. 17:00 - 18:30

€9.00 – €22.00

Ralfs EILANDS & Latvijas Radio Bigbends jaunā programmā “Cits Pauls”.

Kinomūzika, dziesmas, kas ir mūžīgas melodijas, nu jau, vairāku paaudžu garumā ir mīļas un zināmas ikvienam. Moderns aranžējums ar spēcinošu enerģiju, jaunības azarts, kas aizrauj klausītāju līdz sirds dziļumiem – tas ir CITS PAULS Ralfa Eilanda un Latvijas Radio Bigbenda izpildījumā. Ir tapusi jauna programma, tikpat intriģējoša un tikpat zināma.

Koncertprogrammas “Cits Pauls” ideja un aizsākumi meklējami Latvijas Televīzijas un Radio Vecgada vakara programmā, kad Ralfs Eilands kopā ar Latvijas Radio bigbendu izpildīja Raimonda Paula skaņdarbu “Karuseļa zirgs” bigbenda pianista Viktora Ritova aranžējumā, kas ieturēts “Electro Deluxe Big Band” muzikālajā stilā.

Programmā “Cits Pauls” mūzikas mīļotājiem būs iespēja dzirdēt maestro skaņdarbus jaunos aranžējumos, Ralfa Eilanda orģinālmūziku, kā arī funk un soul mūzikas korifeju kompozīcijas.

“Šie mūziķi ir vienā līmenī ar jebkuru citu šīs planētas bigbendu! Katra no sekcijām spēlēja un skanēja lieliski, svingojoša ritma sekcija un efektīvas solo partijas, neviena vāja punkta!” – 6 Grammy balvu ieguvējs, trompetists Rendijs Brekers (Randy Brecker)

“Mūzikas tīrradnis,” – mūzikas žurnālists Uldis Rudaks par Ralfu Eilandu.

Pasākuma organizētājs: PeRmuzik, biedrība.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
6. aprīlis, 2019
Laiks:
17:00 - 18:30
Izmaksas:
€9.00 – €22.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/cits-pauls-ralfs-eilands-latvijas-radio-bigbends