Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Pro Drifts atkal Daugavpilī – jau sestdien, uz starta latvieši, lietuvieši un igauņi

12. jūlijs, 2014 plkst. 14:00 - 21:00

Daugavpils kartodroms „Blāzma”, Linginišķi, Daugavpils
Pēc veiksmīgi aizvadītā posma pagājušogad, arī šovasar, jau 12.jūlijā visiem Latgales reģiona iedzīvotājiem tiek dota lieliska iespēja- Drifts atkal Daugavpilī.
Jau 12. jūlijā Daugavpils kartodromā „Blāzma”, Linginišķi, sabrauks visi spēcīgākie Latvijas drifteri, lai cīnītos par vietām 3 ieskaites klasēs:

  • Latvijas Drifta kausa 4.posms ar Street un ProAm klasēm
  • Latvijas Drifta čempionāta 3.posms ar PRO klases ieskaiti- šeit uz starta redzēsim gan E.Ērgli, gan R.Graudiņu, I.Jēkabsonu, K.Sapalu un pašlaik vienu no ātrākajiem LV braucējiem Elviju Ķezi, kurš iepriekšējā nedēļā Lietuvā, Kačerginas trasē uzrādīja iemetiena ātrumu 212 km/h, kā arī Jap factory Nissanu brigādi, un vēl arī Igauņus un Lietuviešus, no Igauņiem Henri Puhmas, Audi braucējs, kuru ļoti iemīļojusi Latvijas skatītāji.
Vismaz 45 dalībnieki- jau pieteikušies 39, mēs jums apsolām spēcīgākās drifta automašīnas, daudz dūmus, agresīvas cīņas un protams drifta atmosfēru.
Organizatori aicina droši sacensībām pietiekties arī jaunos censoņus no Latgales novada, jo street klasē savus spēkus var iemēģināt jebkurš braucējs, un tagad, kad sacensības notiek tik tuvu mājām, tiek dota vēl nebijusi iespēja pamēģināt spēkus šajā autosporta disciplīnā.
Pasākuma sākums 14:00 dienā.
Ieeja skatītājiem no 12:00, pasākuma sākums 14:00. Sacensības paredzētas līdz 20:00.
Un vēl- Parādes brauciens pa Daugavpils pilsētas ielām 11.07.2014.
Sākums plkst.20.00 no kartodromā “Blāzma”; no plkst.20.30 līdz plkst.21.00 sporta automašīnu aplūkošana Vienības laukumā (no Vienības ielas puses)
Tiekamies 12. jūlijā Daugavpilī, kartodromā „Blāzma”!
Biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 5 EUR, uz vietas biļetes maksās 7 EUR. Bērniem no 10-16 g.v. un pensionāriem ieeja 2, 50 EUR. Biļetes nopērkamas visās biļešu servisa kasēs un Statoil DUS.
Vairāk informācijai par pasākumu sekojiet līdzi
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts un www.driftlatvia.com
Mūs atbalsta:: KUMHO TYRE, Lāčplēsis, MPM oil company, Optisports, TWIN auto- auto rezerves daļu tirgotājs, prodrift.lv BMWpower.lv, balticrace.lv, ss.lv, informatīvais uzziņu dienests 1188, www.traips.lv, Degviela, Tipogrāfija Poligrama, sportacentrs.lv, tvnet.lv, LAF, www.travelnews.lv, DC shoes, automazgātuve Genarts, Battery energy drink, Vējstikli, go4speed.lv, driftemotions.lv, Apsardze „BERKUTS” un STP auto piedevu ražotājs.
Īpaši pateicamies Latgales reģiona sadarbības partneriem: Oficiālā televīzija Dautkom, oficiālais laikraksts avīze “Сейчас”, www.grani.lv, Oficiālie radio Divu Krastu Retro radio un SWH+ Daugavpils, Čili Pica Daugavpils, Zabavi.net, PARNAS SA, Latgales radio, АвтоРадио, Klondaika Daugavpils un Park Hotel Latgola.

Detaļas

Datums:
12. jūlijs, 2014
Laiks:
14:00 - 21:00