Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Pārcelts! GORS. Marija Naumova. Ziemassvētku programma “Gavilējiet zvaigznes”

16. decembris, 2021 plkst. 19:00 - 20:30

8.00EUR – 20.00EUR
Koncerts no 2020. gada 17. decembra pārcelts uz 2021. gada 16. decembri. Iegādātās biļetes ir derīgas, ja būs nepieciešama biļešu maiņa, par to tiks informēts. Lūdzam sekot līdzi informācijai. Paldies par sapratni!
„ Šonakt klusi, klusi Debess atver vārtus
Un pa Lielo Piena Ceļu atnāk
Kāda spoža zvaigzne, spožākā no visām,
Lai pār Zemi atkal būtu Gaisma!”
Šie ir vārdi no Ziemassvētku koncerta tituldziesmas “Ģavilējiet zvaigznes”, kuru radīja Niks Matvejevs. Šī dziesma tik brīnumaini iezīmē šo, mums visiem tik neaizmirstamo 2020. gadu, kas paliks atmiņās kā pārmaiņu laiks. Šis gads lika mums aizdomāties un vairāk kā citkārt raudzīties zvaigznēs, lūgt un lūgties, meklēt, cerēt un mīlēt.
Ziemas koncerttūre „Gavilējiet zvaigznes” noritēs šī gada nogalē – no 12. līdz 26. decembrim. Ziemassvētku programma ir veltījums mūsu visu mātei – ZEMEI!
Koncertā skanēs gan R. Paula, gan N. Matvejeva zināmas un pavisam nedzirdētas kompozīcijas, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhilēviča, I. Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta”, kā arī jaunas orģinālkompozīcijas.
Koncertā muzicēs – R. Beļēvičs (taustiņi), N. Skraucis (bass), I. Feldmanis (ģitāra), J. Kovaikovs (ģitāra), A. Buiķis (bungas) un L. Robežniece (balss).
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

 

Detaļas

Datums:
16. decembris, 2021
Laiks:
19:00 - 20:30
Izmaksas:
8.00EUR – 20.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://biletes.latgalesgors.lv/lv/parcelts-uz-2021-gada-16-decembri-marija-naumova-ziemassvetku-programma-gavilejiet-zvaigznes

Organizators

Sinkopa, SIA