Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Nometne jauniešiem “Solis biznesā”

1. augusts - 5. augusts

No 01.08.2022 līdz 05.08.2022 – ar dzīvošanu Preiļos, bet ar aktivitātēm dažādās Latgales vietās notiks diennakts nometns jauniešiem uzņēmējdarbības spēju attīstīšanai!

Nometnē sagaida:

  • biznesa ideju veidošanas un attīstīšanas darbnīcas par uzņēmējdarbības un sociālo tīklu menedžmentu, komunikāciju un tēla veidošanas prasmēm;
  • iedvesmojoši uzņēmēju stāsti;
  • tikšanās ar Latgales uzņēmējiem;
  • saliedējošas un piedzīvojumiem pilnas aktivitātes.

Nometnē tiks nodrošināta ēdināšana 5 reizes dienā. Pirmajā un pēdējā dienā – 2 ēdienreizes dienā.

 

Dalība nometnē ir bez maksas, izdevumi tiek segti no Latgales plānošanas reģiona Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumu Latgales plānošanas reģionā”.

 Provizoriskā programma ŠEIT!

 

LPR kontaktpersona:

Mudīte Kiseļova – tel. 26467137, e-pasts: mudite.kiselova@lpr.gov.lv.

Nometne tiek rīkota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta ‘’UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTA PASĀKUMI LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONĀ’’ (Nr. LV-LOCALDEV-0001) ietvaros.

 

Informācijai:
EEZ granti ir Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ieguldījumu zaļā, konkurētspējīgā un iekļaujošā Eiropā. Ir divi galvenie mērķi: samazināt ekonomiskās un sociālās atšķirības Eiropā un stiprināt divpusējās attiecības starp donorvalstīm un 15 ES valstīm Centrālajā Eiropā, Dienvideiropā un Baltijā.
Trīs donorvalstis cieši sadarbojas ar ES, pamatojoties uz Līgumu par Eiropas Ekonomikas zonu (EEZ). Donorvalstis no 1994. līdz 2014. gadam ir piešķīrušas atbalstu 3,3 miljardu eiro apmērā. Laikposmā no 2014. līdz 2021. gadam EEZ grantu atbalsts sasniegs 1,55 miljardus eiro.
Plašāka informācija par Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstīto projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” pieejama: lpr.gov.lv/lv/regionalie_projekti/uap-latgale/#.YV4cFppBxPY
Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai! #EEANorwayGrantsLatvia #EEANorwayGrants

Kontaktinformācija:
uap.latgale@lpr.gov.lv
Tālr. +371 29957750
www.facebook.com/UAPLatgale
www.lpr.gov.lv

Detaļas

Sākums:
1. augusts
Beigas:
5. augusts
Kategorijas:
,