Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Miķeļdienas gadatirgus “Latgalīši Reigā brauc”

30. septembris, 2023 plkst. 10:00 - 17:00

Latgaliešu Miķeļdienas tirgus, lustes un zaļumballe, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejā Latgaļu sētā 30. septembrī no 10.00 – 17.00.

Latgales amatnieku meistarklases – savu amatu rādīs: kokamatnieks Jānis Spuriņš, podnieki Pauliņi, kalējs Valērijs un Višķu amatnieku ciema ļaudis ar Valdi Grebežu priekšgalā. Visai ģimenei būs iespēja radoši darboties svilpaunieku izgatavošanā, pīšanā un koka spēļu darbnīcā.

Visas dienas garumā latgaliešu mūzika un rudens zaļumballe ar kapelu “Augusti”, “Līvenhofas muzikantiem” un tautas deju kopu “Silaviņa”. Visas lustes vadīs šarmantais Oskars Bērziņš.

Tradicionālie konkursi ar balvām no Latgales amatniekiem. Latgaliešu valodas ātrie kursi, sadziedāšanās un sirsnīgas sarunas. Amatnieku darinājumi un mājražotāju gardumi.

Darbosies latgaļu virtuve ar gardām putrām un citiem labumiem no zemnieku saimniecības “Kotiņi” pašu saražotās produkcijas, “Latgolys golds” ar mūsu špeka veiru Andri piedāvās nogaršot īstus kūpinājumus no latgaļu melnās pirtiņas un ”Mūsu pankūkas” no Rēzeknes ir jānoprovē katram.

Gaidīsim visus Latgaļu sētā, viesmīlīgā gaisotnē kā Latgalē!

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Latgales plānošanas reģions un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Detaļas

Datums:
30. septembris, 2023
Laiks:
10:00 - 17:00