Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Lūznavas muižā būs atkalsatikšanās ar beļģu pianistu duetu

21. maijs plkst. 08:00 - 17:00

Sestdien, 25. maijā, kad Eiropas Savienībā balsosim par jauno Eiropas Parlamenta sasaukumu, Lūznavas muižas Sarkanajā zālē tieši Eiropas vēsmas – skanēs Beļģijas pianistu dueta “Duo B!z’art” koncertprogramma. Gaidāmais koncerts būs patīkama atkalsatikšanās – pirmo reizi duets Lūznavas muižā viesojās 2017. gada rudenī, projām dodoties ar sajūtu, ka noteikti jāatgriežas, piedāvājot klausītājiem jaunu koncertprogrammu.

Duetu 2004. gadā izveidojuši pianisti Andrē Roe (André Roe) un Džefrijs Baptiste (Geoffrey Baptiste). Pianisti smej, ka spēlējot klavieres ar 4 rokām, prieku nes 88 klavieru taustiņu un divu mūziķu 20 pirkstu virtuozā saspēle. Duets vienmēr izbauda tikšanos ar jauniem klausītājiem. Gan Andrē, gan Džefrijam kopīgā sadarbība klavieru duetā nav vienīgā aktīvā rosīšanās mūzikas laukā. Andrē Roe bieži uzstājas kā pianists kopā ar orķestri. Aktīvi muzicē kopā ar Luksemburgas Filharmonijas orķestri, Luksemburgas kamerorķestri, Ljēžas Karalisko filharmonijas orķestri,  Valonijas Karaliskās operas orķestri un citiem. Tāpat mūziķis ir Luksemburgas Etelbrukas Mūzikas konservatorijas koncertmeistars un klaviermūzikas pasniedzējs. Savukārt Džefrijs Baptiste izvēlējies gan kamermūziķa, gan orķestra pianista karjeras ceļu. Nodibinājis trīs kameransambļus – bez Lūznavā gaidāmā dueta “Duo Biz’art” arī klavieru un vijoles duetu “The Duo Dzeta” un trio “Oxymore”. Mūziķis sadarbojas arī ar Ljēžas Karalisko filharmonijas orķestri, Luksemburgas Filharmonijas orķestri un citiem. Līdzīgi kā dueta kolēģis arī Džefrijs ir skolotājs un koncertmeistars.

Pavasara izskaņas koncertā beļģu duets priecēs ar koncertprogrammu, kurā skanēs Astora Pjacollas, Aleksandra Borodina, Leonarda Bernsteina, Morisa Ravēla un citu komponistu skaņdarbi. Koncerts būs baudāms divās daļās. Biļetes uz pianistu dueta “Duo B!z’art” koncertu iepriekšpārdošanā nopērkamas “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā, kā arī uz vietas Lūznavas muižā. Biļešu cena no 8,00 līdz 10,00 eiro.

 

Detaļas

Datums:
21. maijs
Laiks:
08:00 - 17:00
Kategorijas:
,