Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Līvānu novada Lauksaimnieku rudens balle

Sestdien, 2.novembrī, 19.00 Sutru kultūras namā notiks Līvānu novada Lauksaimnieku rudens balle.
Lauksaimnieku godināšana. Par pasākuma atmosfēru rūpēsies komiķis Kozmens (Mārtiņš Kozlovskis) un viņa brālis Jānis Kozlovskis. Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs dziedātāja un aktrise Kristīna Zaharova.
Visa vakara gaitā: Greizie spoguļi, foto stūrītis, loterija, garšu laboratorija “Ražots Līvānu novadā”. Balle ar grupu “Gints un Es”.
Ieeja: 10.00 EUR. Biļetes tikai iepriekšpārdošanā pagastu pārvaldēs.

Nedaudz par īpašajiem viesiem:
Mārtiņš Kozlovskis
Uz skatuves jau no skolas gadiem – 2000. gada. Savus pirmos soļus improvizācijā spēris pie Ligitas Smildziņas un klubā „Hamlets”. Šobrīd improvizācijas talantu izmanto vadot dažādus privātos pasākumus. Sirsnīgs kāzu vadītājs, kā arī joprojām labākais Ziemassvētku vecītis. Veido un vada “Prāta stādu ar Kozmenu”. Piedalījies dažādos radošos projektos – TV viedspēle „LMT CIEMOS”, TV 24 rīta rosme ar „Rīta Stieni”, “Rīgas stila pavēlnieks”, “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli”, projektā “Cabaret”. Ir radio NABA jeb Latvijas radio 6 DJ un rīta programmas vadītājs. Grupas Rīta stienis solists.
Radošās apvienības SPIEDIENS sastāvā kopš 2015. gada.
Pasākumu nozares izcilības balvas Lauru LAPPA apbalvošanas ceremonijas laureāts nominācijā “Izcilākais pasākuma vadītājs” (2018).

Kristīna Zaharova
Diplomēta dziedošā aktrise. 2014. gadā absolvējusi Krievijas teātra mākslas universitātes GITIS estrādes fakultāti Maskavā. Šobrīd- Daugavpils teātra aktrise. Daudzu vokālo konkursu laureāte. Tostarp “Eirovīzija 2009” Nacionālie fināli Latvijā un Īrijā, “Putnu bērni” (2004.g.)- Lielās Balvas ieguvēja , konkursa “Latvijas Talants” (2007.g.) uzvarētāja.
Ir bijusi sadarbība ar Raimondu Paulu, Borisu Rezņiku, Grigoriju Ļepsu, Josifu Kobzonu u.c.

Detaļas

Datums:
2. novembris, 2019
Laiks:
19:00
Kategorijas:
, , ,