Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

“Latvijas valsts meži” aicina meža un kokrūpniecības nozares pārstāvjus piedalīties “Latvijas Meža dienas”

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina meža un kokrūpniecības nozares pārstāvjus piedalīties Baltijas valstīs vērienīgākajā meža izziņas pasākumā “Latvijas Meža dienas”, kas šogad norisināsies 24. un 25. maijā LVM dabas parkā Tērvetē!
Ikvienu meža un kokrūpniecības nozares uzņēmumu, mācību iestādi, institūciju, sabiedrisko organizāciju un citus entuziastus aicinām piedalīties šajā pasākumā ar savu meža izziņas stendu. Interesentus aicinām sazināties ar pasākuma koordinatoru Normundu Namnieku līdz 2019. gada 1. februārim, zvanot pa tālruni 29181734 vai rakstot e-pastu n.namnieks@lvm.lv. Ikvienam dalībniekam bez maksas tiks nodrošināta vieta aktivitātēm, iekļaujot tās kopējā pasākuma infrastruktūrā un komunikācijā ar masu medijiem.
Skolām un klasēm būs iespēja pieteikties pasākuma apmeklējumam no 1. marta līdz 15. maijam interneta vietnē www.latvijasmezadienas.lv, kur publicētā informācija par plānotajām aktivitātēm tiks pakāpeniski papildināta. Pērn pasākums pulcēja vairāk nekā 12 000 apmeklētāju.

Detaļas

Sākums:
24. maijs, 2019
Beigas:
25. maijs, 2019
Kategorijas:
,