Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Jaundomes muižā notiks Politiskās izglītības darbnīca  “Kāpēc mūs nesaklausa?”

29. jūlijs, 2021 plkst. 10:00 - 13:30

2021.gada 29.jūlijā plkst.10.00 Krāslavas novada Jaundomes muižā notiks Politiskās izglītības darbnīca  “Kāpēc mūs nesaklausa?”, kuras vadītājs būs  politologs, sabiedrisko attiecību aģentūras “Mediju tilts” līdzīpašnieks Filips RAJEVSKIS.

Darbnīcā kopā analizēsim un uzklausīsim ekspertu viedokļus, kā ar toleranci izturēties pret citu viedokli, veidot uzrunājošo vēstījumu, kritiski vērtēt valsts un pašvaldības darbu un iesaistīties pilsoniskas sabiedrības procesos un aktivitātēs. Politiskās izglītības darbnīcā meklēsim jautājumus uz atbildēm -kāpēc, dzīvojot viens otram līdzās, mēs otru nesaklausām un maz saprotam, kritizējam, bet iesaistīties procesos nevēlamies?
Uz darbnīcu ir aicināti biedrību vadītāji un aktīvisti, kā arī citi interesenti, kuri vēlas mainīt dzīvi uz labāku.

Pieteikšanās: estobiedriba@gmail.com līdz 28.07.2021. plkst.23:59

Projektu finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas granta apjoms ir 99 267,78 eiro. Projekta “Klausies. Saproti. Rīkojies!” mērķis ir sekmēt pilsonisko aktivitāti un sabiedrības līdzdalību demokrātijas procesos, rosinot klausīties, izprast un rīkoties savas kopienas un valsts labā. Latvijā šo finansējumu administrē Aktīvo iedzīvotāju fonds.

Detaļas

Datums:
29. jūlijs, 2021
Laiks:
10:00 - 13:30
Kategorijas:
, ,