Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Izstāde “Zem enģeļa spārniem” Daugavpils Novadpētniecības muzejā

6. decembris, 2021 plkst. 08:00 - 16. janvāris, 2022 plkst. 17:00

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā no 07.12.2021. līdz 16.01.2022. būs skatāma kolekcionāres un Daugavpils muzeja darbinieces Vijas Tenisas eņģeļu izstāde. 😇
😇 Eņģeli ir kā saules gaisma vai spīdekļi, kas atnes gaismu, apskaidrības enerģiju, skaidru prātu. “Katrā cilvēkā ir eņģelis”, uzskata viņa. Vija Tenisa ir ne tikai eņģeļu kolekcionāre, bet arī ilggadēja Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja ekspozīciju un izstāžu uzraudze.
👉 Izstādes atklāšanas pasākums notiks 7. decembrī plkst. 16.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja muzejpedagoģiskajā telpā (Rīgas iela 😎, ieeja no pagalma puses. Ieeja būs iespējama, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas/izslimošanas sertifikātu, kas būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Izstādes laikā aicinām atbalstīt muzeja rīkoto labdarības akciju, ziedojot saldumus, pēc iespējas atsevišķi iesaiņotus, vai pašu izgatavotus darinājumus Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas Sociālās aprūpes institūcijas (pansionāta) klientiem ar smagām garīgās veselības saslimšanām.
Aicinām ikvienu apmeklēt izstādi un izjust Ziemassvētku brīnumu!
Vairāk informācijas: ieej.lv/anVXg

Detaļas

Sākums:
6. decembris, 2021 plkst. 08:00
Beigas:
16. janvāris plkst. 17:00
Kategorijas:
,