Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

IX Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2020” ietvaros notiks DAUGAVPILS SINFONIETTA koncerts

28. septembris, 2020 plkst. 18:00

Šī gada 28.septembrī plkst.18:00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) IX Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2020” ietvaros notiks DAUGAVPILS SINFONIETTA 13 gadu dzimšanas dienas koncerts „Dzimuši Daugavpilī”.

DAUGAVPILS SINFONIETTA, atskatoties uz savas koncertdarbības 13 gadiem, pavadīs 2020.gada 28. septembra vakaru kopā ar saviem draugiem un kolēģiem – solistiem, kuri ir skolojušies un izauguši par mūziķiem tepat pie mums Daugavpilī. Tāpēc arī tāds koncerta nosaukums –  „Dzimuši Daugavpilī”.

Protams, tā būs tikai neliela daļa no tiem mūziķiem, kuri ir skolojušies mūsu pilsētas mūzikas vidusskolā – pianistes Ilona BROKA un Anastasija JEVSTIGŅEJEVA, flautiste Dārta STAŠĀNE, saksofonisti Marta TROFIMOVIČA un Andris SALENIEKS, dziedātāji Katažina DUDAREVA, Viktorija Agnese VANCĀNE un Maksis KRILOVS, ģitārists Staņislavs KOZLOVSKIS, akordeoniste Anastasija ZUBOVA.

Koncerta programmu veidos gan klasiskie, gan romantiskie, gan mūsdienu skaņdarbi.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no plkst. 16.30 – 18.30, cena 3.00 euro

Informējam, ka IX Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2020” pasākumi tiek fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Pasākumu laikā aicinām ievērot distancēšanās noteikumus.

Papildu informācija: www.vienibasnams.lv 

Detaļas

Datums:
28. septembris, 2020
Laiks:
18:00
Kategorijas:
,