Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Ilūkstes Vissvētākās Jaunavas Marijas vārda baznīca aicina uz Baznīcu nakti

7. jūnijs, 2019 plkst. 17:30 - 23:30

Latvijas kristīgās draudzes uz Baznīcu nakti šogad ielūdz 7. jūnijā. Jau šobrīd katrs ir aicināts iepazīties ar notikuma karti mājaslapā www.baznicunakts.lv.

Kristīgās kultūras notikums „Baznīcu nakts” Latvijā norisināsies jau sesto reizi. Baznīcu nakti kopīgi rīko Latvijas kristīgo konfesiju draudzes. Ikviens cilvēks ir aicināts atklāt notikuma īpašo skaistumu un nozīmi. Tā ir satikšanās ar skaistumu baznīcas kultūras, mākslas un garīgo vērtību mantojumā. „Gaisma ir nākusi pasaulē” – vārdi no Jāņa evaņģēlija ir Baznīcu nakts moto un notikuma īpašās pievilcības avots. Baznīcu nakts aicina šo Gaismu piedzīvot – sastapties ar Dieva skaistumu Latvijas baznīcās, cilvēkos un katram savā dvēselē.

Šogad Baznīcu nakts vienojošā tēma ir Draudzība. Tas ir aicinājums gan personīgi, gan kā kopienai pārdomāt un pieredzēt, cik svarīgi ir ar tuvāko dalīties tajā, kas Tev ir vērtīgs. Līdzās draudzības tēmai Baznīcu nakts veidotāji 2019. gadā aicina Latvijas draudzes apzināt ar draudzes vēsturi saistītos Latvijas Neatkarības kara jeb Brīvības cīņu notikumus un cilvēkus, kuri cīņā par Latvijas neatkarību gan pirms 100 gadiem, gan vēlākos laikos piepildīja Jēzus sacīto: „Nevienam nav lielākas mīlestības par to, ja kāds savu dzīvību atdod par saviem draugiem.” (Jāņa 15:13)

Ilūkstes Vissvētākās Jaunavas Marijas vārda baznīca (Zemgales ielā 1, Ilūkstē) uz Baznīcu nakti aicina no plkst. 17.55 līdz 24.00.

Detaļas

Datums:
7. jūnijs, 2019
Laiks:
17:30 - 23:30
Kategorijas:
, , , ,