Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Valsts svētku koncerts “Es rakstu tavu vārdu: Brīvība”

18. novembris, 2019 plkst. 18:00 - 20:00

Par brīvu

18. novembrī plkst. 18.00, svinot Latvijas Republikas simtu pirmo dzimšanas dienu, Rēzeknes pilsēta Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē aicina uz svētku koncertu “Es rakstu tavu vārdu: BRĪVĪBA“.

Latvijas Nacionālā teātra koncerts veidots kā veltījums, cienot un atceroties notikumus un cilvēkus, kuru pārliecība un rīcība cauri laikiem ir uzturējusi dzīvu mūsu tautas sirdapziņu.

Koncertā skanēs Nika Matvejeva muzikālie cikli, kuros katrā runā par dažādām brīvībām – no personiskās brīvības līdz tautas tiesībām uz pašnoteikšanos – cikls “Indriķa Latvieša piezīmes uz Livonijas hronikas malām” ar Vizmas Belševicas vārdiem un cikls “Brīvība” ar Pola Eliāra vārdiem (pirmatskaņojums).

Režisors un scenārija autors – Gundars Silakaktiņš
Scenogrāfs – Aigars Ozoliņš
Kostīmu māksliniece – Jurate Silakaktiņa
Gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš
Horeogrāfe – Inga Krasovska
Muzikālie vadītāji – Zane Dombrovska un Raimonds Macats
Piedalās:
Latvijas Nacionālā teātra aktieri: Agnese Cīrule, Zane Dombrovska, Līga Zeļģe, Gundars Grasbergs, Uldis Siliņš
Dziedātāji: Kristīne Matvejeva un Atis Ieviņš
Mūziķu grupa Raimonda Macata vadībā
Rēzeknes novada jauktais koris “Ezerzeme”
Apmeklētāju ievērībai – biļetes uz 18. novembra koncertu varēs izņemt no 2. novembra plkst. 12.00 Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā-kasē. Tā kā svētku koncerts ir dāvana jo īpaši rēzekniešiem, bezmaksas biļetes līdz 14. novembrim būs iespējams izņemt tikai uzrādot Rēzeknieša karti, vienam cilvēkam saņemot 2 ielūgumus, bet no 14. novembra 12.00 biļetes varēs izņemt jebkurš gribētājs. Vietu skaits ierobežots. Tāpat uz koncertu tiks aicināti Rēzeknes Goda pilsoņa titula saņēmēji un citi viesi.
Plašāka informācija par Rēzeknieša kartes saņemšanu ŠEIT.
Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
18. novembris, 2019
Laiks:
18:00 - 20:00
Izmaksas:
Par brīvu
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/es-rakstu-tavu-vardu-briviba-valsts-svetku-koncerts

Organizators

Rēzeknes pilsētas pašvaldība