Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Vakars ar Fjodoru Dobronravovu

27. oktobris, 2019 plkst. 17:00 - 18:45

€17.00 – €30.00

Krievu komiķa, aktiera, dziedātāja un kinoproducenta Fjodora Dobronravova radošais vakars. Dobronravovs teātrī un kino strādā jau kopš deviņdesmitajiem gadiem – nospēlējis 130 lomas kino un vairāk nekā 60 lomas teātrī. Viena no aktiera pazīstamākajām lomām ir galvenais varonis Ivans Budjko Ukrainas seriālā “Radu būšana” (“Сваты”), kas tika uzņemts no 2008. līdz 2012. gadam. Savulaik aktieris kļuvis pazīstams pēc filmēšanās skeču šovā “Seši kadri” (“Шесть кадров”), filmējies arī seriālā “Tētuka meitiņas” (“Папины дочки”), kino un ieskaņojis animācijas filmas.

Par Dobronravovu saka, ka viņš ir pats labsirdīgākais cilvēks pasaulē. Tieši tādā dzīvā un dvēseliskā gaisotnē aktieris savā radošajā vakarā dalīsies ar skatītājiem ar saviem aizraujošajiem stāstiem par satikšanās reizēm ar aktieriem, režisoriem, skolotājiem un draugiem, priecēs ar dažādu laiku dziesmām un atbildēs uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem.

Pasākuma valoda – krievu.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
27. oktobris, 2019
Laiks:
17:00 - 18:45
Izmaksas:
€17.00 – €30.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/vakars-ar-fjodoru-dobronravovu

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA