Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Atcelts! GORS. “Turaidas Rozes” koncerts “Imanta Kalniņa jubileju gaidot. Lielās dziesmas”

15. novembris, 2020 plkst. 18:00 - 20:00

10.00EUR

Gaidot izcilā latviešu komponista Imanta Kalniņa 80 gadu jubileju, kas tiks svinēta nākamgad, grupa «Turaidas Roze» šoruden komponista daiļrades cienītājus aicina uz trim koncertiem «Imanta Kalniņa jubileju gaidot. Lielās dziesmas». Tie notiks 10. novembrī Jelgavas Kultūras centrā, 12. novembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī un 15. novembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS. Atgādināsim, ka komponists Imants Kalniņš savu 80.dzimšanas dienu svinēs 2021. gada 26. maijā.

«Visas Imanta Kalniņa dziesmas ir ļoti skaistas, un liela daļa no tām arī skanēs mūsu koncertos: «Trubadūrs», «Apvij rokas», «Vējš un liepa», «Kas jūs esat», «Zilais putniņš», «Astoņkājis», «Balāde par viņu», «Nelaid, māte, bērnus mežā», «Vēl viens tu», «Tiem, kas rāpo», «Vienmēr būs kāds», «Jautra dziesmiņa sev pašam», «Sidrabrasa», «Kas dzīvo tanī pusē»,» gaidāmos koncertus ieskicē dziedātāja Olga Rajecka.

Imants Kalniņš (arī ImKa, dzimis 1941. gada 26. maijā Rīgā) ir latviešu komponists, kultūras darbinieks, kā arī politiķis, vairāku Saeimu deputāts. Kalniņa daiļrade ir plašā amplitūdā – no akadēmiskās mūzikas līdz rokmūzikai. Sacerējis sešas simfonijas, vairākas operas (ieskaitot pirmo rokoperu PSRS «Ei, jūs tur!»), trīs oratorijas, piecas kantātes, ap 60 koru dziesmas, filmu un teātra mūziku. Latvijas kultūras kanonā ierakstīta viņa «Ceturtā simfonija» (1973). Plašāk pazīstamas arī viņa roka dziesmas (ap 400), no kurām lielu daļu izpilda tieši grupa «Turaidas Roze».

Grupu «Turaidas Roze» 1985. gadā izveidoja komponists Imants Kalniņš. Astoņdesmito gadu beigās «Turaidas Roze» kļuva par vienu no populārākajām grupām Latvijā, pateicoties komponista Imanta Kalniņa un solistes Olgas Rajeckas sadarbībai, kā arī tam, ka 1987. gadā grupai pievienojās dziedātājs Uģis Roze. Pašreiz grupā muzicē Aivars Gudrais (ģitāra), Juris Helvigs (bungas), Juris Kristons (taustiņinstrumenti) un Modris Laizāns (basģitāra), kā arī solisti Olga Rajecka un Uģis Roze.

Pirmās 30 biļetes tikai par 10 €. Tuvojoties koncerta dienai, cenas var tikt paaugstinātas.

Koncerta apmeklētāji tiek aicināti ņemt vērā, ka koncertu norises vietās tiks ievēroti uz to brīdi valstī aktuālie drošības noteikumi un pulcēšanās ierobežojumi.

Bērnistaba, kamēr spēkā pulcēšanās ierobežojumi ar distancēšanos, diemžēl nebūs pieejama. Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti.

Atgādinām, ka pirms un pēc pasākuma apmeklētājiem ir lūgums lietot sejas maksu. Pasākuma laikā, atrodoties personalizētā sēdvietā, maska nav jālieto.

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus ‘Covid-19’ izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
– respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
15. novembris, 2020
Laiks:
18:00 - 20:00
Izmaksas:
10.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
http://biletes.latgalesgors.lv/lv/turaidas-rozes-koncerts-imanta-kalnina-jubileju-gaidot-lielas-dziesmas

Organizators

Latvijas dizains, SIA